Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Як відтрахали Вадюню Арістова он-лайн

Вадюня Арістов (фото справа) дуже хотів підлизнути Зєлєчкє...
Поки Шмаркля вивозила сім'. подалі від віруса, колишня в. о. обов’язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун відповіла на пропозицію глави компаній Tesla і SpaceX Ілона Маска безкоштовно розіслати апарати штучної вентиляції легенів в лікарні світу і попросила надіслати кілька в Україну.

Вадюня фактично звинуватив Уляну Супрун в тому, що вона продала маски на аппарати ШВЛ а потім влаштувала коронавірус, хоча це повна брехня, як довів VoxCheck.

І українці відлюбили Вадюню -- поки що в Твіттері. Нагадали навіть те, що він поназбирав в людей грошей і вже 7 років не віддає.Посольство України у США втрутилось у скандал з можливою допомогою нашій країні апаратами штучної вентиляції легенів, які вкрай необхідні хворим на небезпечний вірус COVID-19.

Так, колишня в. о. обов’язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун відповіла на пропозицію глави компаній Tesla і SpaceX Ілона Маска безкоштовно розіслати апарати штучної вентиляції легенів в лікарні світу і попросила надіслати кілька в Україну.

Раніше своєму Twitter Маск повідомив, що готовий безкоштовно розіслати в лікарні світу апарати ШВЛ для порятунку тих, у кого важка форма перебігу хвороби COVID-19.

"У нас є додаткові схвалені FDA апарати. Доставимо в лікарні по всьому світу в регіони доставки Тесла. Пристрої та доставка - безкоштовно. Єдина вимога - щоб обладнання надійшло до пацієнтів негайно, а не зберігалося на складі. Будь ласка, дайте мені знати чи Tesla", — написав він.

Уляна Супрун відповіла йому в коментарі і попросила допомогти.

"Мене звати Уляна Супрун. Я - колишня глава МОЗ України. Україна потребує апарати ШВЛ. Ми маємо їх лише 3500 на 37 млн чоловік населення. Будь ласка, допоможіть нам", — написала Супрун.

Після цього в коментарі до твіту Маска прийшов український діяч Вадим Арістов. "Стратег, інфекціоніст, сервіс-дизайнер, консультант з управління змінами, директор Revival Institute for Future (аутсорс маркетингу і спецпроектів покращення менеджменту)" – йдеться у його профілі на сторінці "Лабораторій сайту майбутнього".

Він закликав Маска допомогти Україні, але звертатися безпосередньо до Президента України Володимира Зеленського. Мовляв, до Супрун звертатися не треба – вона ж бо причетна до того, що в Україні не вистачає медобладнання.

"У нас дійсно є тільки 7% з необхідних ШВЛ. Але, будь ласка, обговоріть вашу допомогу безпосередньо з президентом Зеленським, оскільки саме пані Супрун несе відповідальність за цю катастрофу", – написав Арістов.

Після негативної реакції він спробував виправдатись.

Українці не забарилися з відповіддю.

На Facebook-сторінці Арістова тисячі українців висловили своє обурення вчинком "експерта". З усіх коментарів немає жодного позитивного. Найбільш м’які з них – щоб горе-експерт захворів на коронавірус і залишився без апарату ШВЛ, які Ілон Маск міг передати Україні. Дехто навіть пригадав особисті стосунки з Арістовим.

І лише після цього до дискусії у твіттері вирішило долучитися українське офіційне відомство. Але це було не Міністерство охорони здоров'я, а посольство України у США.

Україна є другою за величиною країною Європи з населенням у майже 40 мільйонів. Пандемічна ситуація в Україні наближається до піка, квітень буде найважчим. Людям у лікарнях потрібні ШВЛ. Ми готові до співпраці!", - – твітнули з офіційної сторінки посольства України у США.

Не лишились осторонь і відомі українські експерти і політики.

"Картина маслом. Ілон Маск пише, що готовий надати безкоштовно апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ). До нього в коменти приходить Уляна Супрун і просить допомогти Україні. А потім залазить чудовисько Вадим Арістов і просить Маска не допомагати Супрун, а контактувати безпосередньо з командою Володимира Зеленського. Ідіот чистої води! І скільки їх ще навколо", - написав відомий політолог і ведучий "Прямого" Тарас Березовець.

Нагадаємо, за даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 2 квітня в Україні 804 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 20 летальних.


Tags: Зеленский/Слуга Народа, зебилы, правду говорить легко и приятно, фактчекинг
Subscribe

promo bitter_onion Березень 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment