Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

В Києві спалахнула нова епідемія – вірус бандитизму

Останніми днями в столиці почастішали випадки хуліганських і бандитських нападів на громадян. Про це заявили кілька постраждалих з різних районів Києва. Напади було скоєно з метою відібрання коштів або грабунку. Схоже на те, що карантин і безробіття дається взнаки – у більшості населення закінчуються гроші, а як пророкували соціологи і аналітики, люди у яких нема грошей і роботи – виходять на стежку бандитизму і пограбувань.

[Spoiler (click to open)]

В таку сумну ситуацію за останні кілька днів потрапили одразу декілька киян, які вийшли з дому під час карантину.

Один з них, журналіст OBOZREVATEL Роман Груша. Він став жертвою нападу банди підлітків і зараз потребує термінової операції, оскільки в нього чотири переломи обличчя зі зміщенням і кілька черепно-мозкових травм.

ukrrain.com

Зараз на районі такі багаті возможності для дегенератів і гопніків. Можна з друзями напечатать собі ксів "Народна дружина" чи "Порядок і традиція" чи "Закон і порядок", наягнуть на рукав кольорову повязку і ходить штрафувать людей за то шо вони вийшли з хати ("бо поліція не справляється"). Ілі давай штраф (можна зторгуватись) ілі ми тебе зараз заберем составлять протокол, гг.
Я апдейт зроблю через кілька днів. Можна поспорить коли це почне втілюватись через 2-5 днів чи 7-10.


ЗИ: І то не лише в Києві чи поганих районах. ...Власне я писав про те днями -- безробіття з-за шмарклі і виздобування "зробимо це разом", помножене на карантин тільки до цього і мало привести. Ну й товаришу Рюкзакову треба ще грати свою гру...
ЗЗИ: Але виздобули, зебіли, так здобули! :) Жрітє
84960783_488189715451188_8950891928547753984_n.jpg
Tags: а я ведь говорил, виздобули, зебилы, нарід, ітогі падведьом
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments