Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

І не про коронавірус. А про те, що у нас президент - як Рейган, тільки сцикло і уєграй

Гарі Труман, 33й президент США через поганий зір не зміг поступити у Вест Поінт, але вивчив таблицю перевірки зору і таким чином зміг потрапити до лав національної гвардії. Брав участь у військових діях в Першій Світовій Війні (ПСВ) у Франції в артилерії. Мав дві військові нагороди.

Дуайт Ейзенхауер, 34й президент США, під час ПСВ хотів потрапити добровольцем в Європу, але йому було відмовлено і призначено в полк де тренували перших американських танкістів. Другу Світову Війну (ДСВ) почав як командний генерал, а закінчив як верховний командувач союзницьких сил.

Джон Фіджеральд Кеннеді, 35й президент США, встиг послужити і в офісі морської розвідки і командиром торпедного катеру. Брав участь у військово морських діях і заслужив численні нагороди.

Ліндон Джонсон, 36й президент США, був призваний в військово-морські сили (ВМС США) після Перл Харбора (1941), за свою службу отримав нагороду Срібної Зірки.

Річард Ніксон, 37й президент США, в 1941 пішов добровольцем в ВМС США, участі у військових діях не брав, але отримав медаль за свою службу.

Джеральд Форд, 38й президент США, в 1941 пішов добровольцем в ВМС США, брав участь у численних військових діях, дослужився до лейтенанта командера (LCDR), мав численні військові нагороди.

Джимі Картер, 39й президент США, після закінчення школи в 1941 пішов на навчання в Академію ВМС США, служив на підводних човнах до 1953 року, дослужився до лейтенанта і отримав за свою кар'єру численні нагороди.

Рогальд Рейган, 40й президент США, в 1942 був призваний в армію, що поховало його голівудську кар'єру. Армія потребувала навчальних фільмів для військових і Рейган взяв участь у виробництві більше аніж 400 таких фільмів. Дослужився до капітана.

Джордж Буш, 41й президент США, в 1941 пішов добровольцем в ВМС США. Не маючи навіть 19 років він став одним з наймолодших пілотів США. Зробив 58 бойових вильотів, був збитий, отримав численні військові нагороди.

Володимир Зеленський, 6й президент України, під час військової агресії фашистської Р.Федерації проти України, тричі ігнорував виклики до військомату не маючи ніякого бажання захищати Україну. Мав бізнес із країною-агресором, що досі приносить йому особисті прибутки.
Tags: Бубочка, виздобули, нарід, ітогі падведьом
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments