Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Що буде після… епідемії?

Пара сценаріїв з Польщі.
Заводи і фабрики поступово почнуть працювати, але працівники мають зберігати дистанцію, особи похилого віку будуть і далі в ізоляції, а маски стануть звичним явищем, – читаємо у виданні «Dziennik Gazeta Prawna». Польський уряд готує сценарії виходу країни з карантину після опанування епідемії коронавірусу. Обмеження та заборони скасовуватимуться поступово. Замороження економіки, як з’ясувала газета, має бути найкоротше. Найстарші та наймолодші поляки ще перебуватимуть в ізоляції, а от працівники зможуть працювати, хоча певні обмеження ще діятимуть. «Йдеться про повільне входження людей у нову економічну реальність. Це – шанс на те, аби освоїтись у новій ситуації. Це – політика керування суспільними побоюваннями», – коментує у газеті один з експертів, наближений до уряду Матеуша Моравєцького. Щодо роботи, то вона буде можливою після закінчення карантину, але необхідно буде триматися дистанції мінімум 2 метри між працівниками, а також дотримуватись санітарного режиму.

Готелі та заклади харчування також матимуть подібний режим роботи (у випадку готелів можна буде заселяти гостей лише в окремі кімнати, а у випадку ресторанів – займати столики через один-два). Також, як передбачає уряд, після виходу країни з карантину засоби дезінфекції та маски будуть звичним явищем та стануть загальнодоступними. Щодо шкіл та інших закладів освіти, то, ймовірно, вони перебуватимуть на карантині довше. Черговим питанням, над яким задумується уряд, як далі читаємо на шпальтах газети, є введення наступних обмежень найближчим часом. Особливо це стосується Великодніх свят, які в Польщі припадають на 12 квітня. Уряд побоюється, що люди масово почнуть їздити з метою відвідин своїх близьких. Тому можливий варіант заборони переміщення у цей час, окрім місцевості, де проживають люди.

«Dziennik Gazeta Prawna»/М.К. мшф www.polskieradio.pl


Tags: коронавірус
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment