Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Карантин повинний бути розумним.

Карантин повинний бути розумним. Ми не злочинці, не в'язні і нас не засудили до домашнього арешту. Мені не подобаються розмови про заборону виходити з квартири. Бо крім віруса є купа інших проблем, депресія, гіподінамія, тощо. Коли я катаюся велом Лісопарком я ні з ким не контактую, не ручкаюся і не обіймаюся. Але я не просто дихаю свіжим повітрям, я ще й розробляю свої легені, а спеціалісти кажуть, що це корисно на випадок все ж захворювання коронавірусом.
Тому давайте пояснимо владі, що заборона самотніх прогулянок, або прогулянок невеликими родинами, які і так мешкають разом, це ідіотизм.
До речі, бачу реальну небезпеку з боку дітей і підлітків, які гуляють разом. От вони реально не усвідомлюють ситуацію, не дотримуються протиепідемічних правил і можуть бути безсимптомними носіями.
А забороняти літнім людям гуляти це взагалі треш, від цього шкоди більше, ніж користі.

Оксана Хвиля
Tags: как правильно, коронавірус
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments