Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Карантин повинний бути розумним.

Карантин повинний бути розумним. Ми не злочинці, не в'язні і нас не засудили до домашнього арешту. Мені не подобаються розмови про заборону виходити з квартири. Бо крім віруса є купа інших проблем, депресія, гіподінамія, тощо. Коли я катаюся велом Лісопарком я ні з ким не контактую, не ручкаюся і не обіймаюся. Але я не просто дихаю свіжим повітрям, я ще й розробляю свої легені, а спеціалісти кажуть, що це корисно на випадок все ж захворювання коронавірусом.
Тому давайте пояснимо владі, що заборона самотніх прогулянок, або прогулянок невеликими родинами, які і так мешкають разом, це ідіотизм.
До речі, бачу реальну небезпеку з боку дітей і підлітків, які гуляють разом. От вони реально не усвідомлюють ситуацію, не дотримуються протиепідемічних правил і можуть бути безсимптомними носіями.
А забороняти літнім людям гуляти це взагалі треш, від цього шкоди більше, ніж користі.

Оксана Хвиля
Tags: как правильно, коронавірус
Subscribe

 • А в кацапів вже свято! Привітаємо?

  У них 23 лютого - чергова річниця вигрібання 3,14здюлєй від німецькихъ германцівъ під підєрбурхомъ. Тож святкова їм пісенька:

 • Дау(н) Хржановського

  Із Хржановського знов, як з гуски вода. Слідчі закрили провадження щодо катування дітей під час зйомок фільму «Дау» у Харкові. Правоохоронці не…

 • Навальный — конь педальный

  «Навальний – не перший російський діяч, який користується підтримкою демократичного світу, але при цьому сповідує недемократичні…

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments