Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

СБУ виявила що відкрита Рюкзаковим лінія з виробництва боєприпасів фейк

Я вже не можу волати, панове! За Тупоъ Зеленої Шмарклі зараз зашквар за зашкваром. Тепер СБУ (а не зливний бачок Бігус) повідомляє:
СБУ підозрює колишнє керівництво одного з провідних казенних науково-виробничих об’єднань у розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах. Посадовці імпортували із-за кордону сторічні верстати на 1,7 млн дол, що виявилися металобрухтом.

Про це повідомляє пресслужба Служби безпеки України.

За даними досудового розслідування, науково-виробниче об’єднання уклало з ДП «Український центр «Безпека» угоду на поставки патронів, що життєво необхідні для боєздатності українського війська. Відповідно до умов контракту сучасну виробничу лінію для їх виготовлення завод мав придбати в іноземної компанії.


https://www.youtube.com/watch?v=0VkhmYbKJrM

Контррозвідники та слідчі спецслужби встановили, що керівництво об’єднання підписало завідомо збитковий договір із закордонним постачальником. Як наслідок, до країни було імпортовано застаріле, технологічно несправне та невідповідне умовам контракту обладнання.

Більшість із завезених верстатів були виготовлені ще в 20-х роках минулого століття!!! Відповідно вони мають значний ступінь зносу і взагалі не призначені для виготовлення патронів необхідного калібру. Також іноземна сторона не виконала передбачені контрактом зобов`язання щодо введення лінії в експлуатацію.

СБУ виявила що відкрита Аваковим лінія з виробництва боєприпасів фейк СБУ виявила що відкрита Аваковим лінія з виробництва боєприпасів фейк

Дії посадовців призвели до зриву низки поставок дефіцитних боєприпасів для потреб ЗС України та інших військових формувань. Це завдало суттєвої шкоди обороноздатності держави.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінально кодексу України, одному із колишніх керівників науково-виробничого об’єднання повідомлено про підозру. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.

СБУ виявила що відкрита Аваковим лінія з виробництва боєприпасів фейк СБУ виявила що відкрита Аваковим лінія з виробництва боєприпасів фейк

Викриття оборудки проводилося співробітниками контррозвідники УСБУ у Вінницькій області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

А тепер найцікавіше – обладнання, яке ми щойно побачили на відео та фото, ми вже бачили в грудні 2018 року, коли в присутності міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова на казенному науково-виробничому об’єднанні «Форт» МВС України, на цих сторічних верстатах запускали лінію з виробництва пістолетних патронів 9х18-мм Makarov та 9х19-мм Luger.

НВО «Форт» запустило виробництво 9-мм набоїв НВО «Форт» запустило виробництво 9-мм набоїв НВО «Форт» запустило виробництво 9-мм набоїв НВО «Форт» запустило виробництво 9-мм набоїв

Тоді повідомлялось, що запуск нової виробничої лінії став можливим завдяки виділенню за підтримки уряду та Мінекономіки майже 69 млн грн, за які було придбано обладнання світових виробників (США, Чехія, Польща, Туреччина).

І ось тепер цілком зрозумілі минулорічні заяви, що лінія з виробництва 9-мм набоїв не використовується на повну потужність, а частина імпортного обладнання взагалі не введена в експлуатацію. І чому підприємству виявилося вигідніше купувати вже готові заготовки за кордоном, ніж виготовляти їх на власних вже наявних потужностях...

https://www.ukrmilitary.com/2020/03/zavod-fake.html


ЗИ: І на Пороха не списати, бо Рюкзакова йому нав'язала коаліція, а у Шмарклі -- монобільшість. Зашкварчик :)
Чекаємо, як нам то розпедалить агентура Кремля, Трімц, Тайлєр, Дон Калотун і Шмарпля. Вони мене усі побанили, то запитайте в них, а сюди додавайте скріншоти :)

Tags: Аваков, Бубочка, Зеленский/Слуга Народа, а я ведь говорил, агенти Кремля, виздобули, зебилы, карубцыя
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments