Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Мелочность

Давно уже заметил, что мелочные и никчемные людишки, случайно став главарем стаи или попав на вершину власти, совершенно не меняются. У них те же пороки, что и у всех, только уровень канализации остается.
Это можно сказать и о Шмаркле, лично побежавшем катать вонючку на девчонок, это же можно сказать и о Ермаке с брателлой.
Вот таких людей вы выбрали, зебилы всех сортов, от белопальтовых инфузорий до ярко-зеленой гиббонов, мечтавших в мутной водичке наловить рыбки. ...И упорствуете в своем до сих пор. Или делаете вид, что не видите.
Потому что вы мелочны даже в простом -- признать свою вину.

Виконувати для Путіна «роботу» на мільярди - і спалитися на копійчаних хабарах. Ось вам ілюстрація до ситуації «жадность фраєра сгубіла».
АПД. Уявляєте, це ж у той самий період, що Єрмак тицяв Волкеру фотку «загиблого на війні» брата, той на субпідряді посадами підторговував

🎥Ермак сильно напоминает героя Шуру Балаганова, который спалился на кошельке

https://youtu.be/LuhPm1iF6Tk


О чем речь:


Валерій Прозапас

З'явилося відео з братом голови адміністрації президента, Дєнісом Єрмаком - яке відкриває завісу з реальної системи управління країною та причин її переддефолтного стану.

Раніше ми думали, що ОП напряму контролює тільки ДБР, а з цих записів стає зрозумілим, що контролюється Кабмін, парламенські комітети, спецслужби, оборонний сектор, та майже все - і це "все" наскрізь пронизано корупцією та рєшаловом.

1. Через "брата Андрєя" пан лисий Єрмак проводить в ручному режимі своїх людей на посади:

"Не будет принято решение - будем искать альтернативный выход. Я с Андреем переговорю.." (с)
"Он подаст пусть документы. Я всегда подстраховуюсь... сначала напрямую, а потом в системе - Верховная Рада, это самое. Все как бы по-правильному" (с)

2. Контролює оборонні замовлення, зокрема на 45 мільйонів, судячи з усього спільне з НАТО (привіт Найєму і Бігусу):

"Они пишут ТЗ, я это понимаю, 45 миллионов. Давайте подождем пока вернется президент с Андреем из Америки, там есть уже вводные и по этому, в том числе" (с)

3. Впроваджує свою програму, пов'язану з якимсь "патроном", через що лобіює її через РНБО, СБУ тощо:

"Наш патрон вкладывал деньги. В Комитеты платили взятки. Чтоб депутаты это рассмотрели там до пиздеца было вложено" (с)

4. Адмініструє призначення на посади в держпідприємства і не дивується, коли "кандидат" заявляє: "Мне уже говорили, вопрос решенный, замом министра инфраструктуры курировать "Укрзализницю"(привіт Лєщенку).

"Принятие решений не зависит от Кабмина (!!!), зависит единственное под какое министерство или агентство это будет определено" (с)

5. І як виявляється, хлопці впливають не тільки на державні посади, але наприклад беруться посприяти призначенню в керівництво телеканалу чомусь "Україна" або наприклад в "Експоцентр":

"Если девочка красивая и если девочка в теме, то это достаточно легко мы перекинем на людей.. ты видел там в парламентском комитете телка, ну это пиздец, вся такая ну чисто ебать.... в этом плане все достаточно легко" (с)

От так люди дєлают дєла в Україні.
За красивою назвою «Українське Бюро Національного розвитку» Дєніса Єрмака та ОП на чолі з Андрєєм Єрмаком криється банальна мафія.

Знає чи не знає про це Зеленський - неважливо. Відповідальність все одно на ньому - рік тому він обіцяв зовсім інше.

Цікавою буде реакція правоохоронців на цей замєчатєльний кєйс - буде бріфінг з разоблачєнієм чорной магії, чи продовжать нас кормити медіалайном?

Але вцілому з вами все ясно, як і попереджали.

Хоча для багатьох це буде відкриттям. Любуйтесь.

Доброго всім дня!

Сьогодні мною будуть подані заяви до СБУ та ДБР щодо розповсюдженого відео з моїм братом Єрмаком Денисом. Я хочу, щоб було проведено всебічне розслідування обставин здійснення цих записів, передусім їх достовірності, всіх фактів, а також хто і на чиє замовлення це робив, як ці записи опинилися у Geo Leros.

Мій брат Денис з 2014 року їздив в зону АТО і приймав участь у бойових діях як доброволець. Його добре знає і поважає спільнота добровольців і ветеранів.
Я і моя родина - чесні і порядні люди. Я нікому не дозволю обливати нас брудом.

@Geo Leros, і ти сам, і я, і люди, які розуміють ситуацію, знають навіщо і в чиїх інтересах ти все це робиш і пишеш. Я прямо казав це тобі під час наших останніх зустрічей, при свідках, повторю і тут. Якщо говорити про «червоні лінії», за якими починається моральна деградація особистості, то це точно вони. І ти їх перейшов.
Дуже шкода, що особисті інтереси для тебе виявились важливішими за спільну мету, з якою партія «Слуга Народу» йшла на вибори - зробити Україну кращою.
Бог тобі суддя.

Рекомендую підготуватися, бо доведеться відповідати публічно за кожне слово твоєї брехні! Доведеться, хто би за тобою не стояв!
Дуже сумно що такий, як ти, опинився в партії Слуга Народу серед багатьох гідних людей, які теж, сподіваюсь, дадуть оцінку твоїм діям.

Дякую за увагу.

Від себе: Прикметно, що Єрмак ніяк не заперечує фактів. Взагалі, ніяк їх по суті  не обговорює, а лише лякає помстою  з використанням СБУ. Бачимо, що в уявленні Єрмака, СБУ існує для того, аби мститися персональним ворогам начальства й унебезпечувати начальство від критики. Власне, це загальна ідеологія зекоманди. Справи проти Федини та Звіробій- яскравий приклад. Але тут Єрмак може сісти у калюжу. Бо ж там мова йшла про, ого-го!, самого Найвеличнішого.  А тут лише про якусь його шістку... Чи Єрмак себе теж Найвеличнішим відчуває?

Не зайвим буде нагадати Єрмакові, що в Україні, як і в усіх демократичних країнах, немає кримінальної віповідальності за наклеп. Отже, нехай не ганьбиться своїм правовим невіглаством. Більш того, у цивілзованому світі, у цивільних процесах суди відмовляють високопосадовцям у позовах з приводу наклепу. Виходять з точки зору, що обов*язок виопосадовця постійно доводити суспільству свою відповідність посаді, в тому числі, спростовуючи звинувачення,
які суспільство висуває. Не подобається- не лізь у начальство. Ніхто до цього нікого не примушує ...

via emiliozk https://emiliozk.livejournal.com/2682998.html https://emiliozk.livejournal.com/2682820.html


Собственно, как-то так:Tags: а я ведь говорил, в мире жЫвотных, виздобули, карубцыя, правду говорить легко и приятно, психіатрія
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments