А пам’ятаєте як все починалося? Радість, щастя, ейфорія

А пам’ятаєте як все починалося? Радість, щастя, ейфорія. Ще один концерт! Всі аплодують!

31 грудня 2018 року.

В телеефірі одного з найпопулярніших телеканалів країни, замість привітання президента, транслюють привітання актора-коміка. Улюбленця країни, головного критика та пародиста будь-якої української влади. Який щовихідних приковував до телеекранів мільйони українців, пояснюючи що добре, а що погано.

Тепер він набрався сміливості, щоб кинути виклик українській політиці та особисто президенту. Зеленський урочисто проголосив, що йде в президенти.

21 квітня 2019 року.

В таборі Зеленського усі відкорковують шампанське. 73% виборців повірили у слова про молоді обличчя, завершення епохи бідності, припинення кумівства і “просто перестати стріляти”.

28 травня 2019 року.

Зеленський позиціонує свою роботу, як максимально прозору. Постійно звітується про все у фейсбуці та інстаграмі, знімає ролики у ютуб. Публікує фото, на якому радісно позує із шаурмою. Показує, що він не з тих, хто буде харчуватись виключно у президентських ресторанах. На фоні усміхається Андрій Богдан. Зе-команда транслює енергію, готовність до змін.

28 березня 2020 року.

Майже рік минув з того часу, як Зеленський став президентом. На Донбасі від обстрілів помирає ще більше наших захисників ніж раніше. Молоді обличчя виявились дилетантами і завели країну в економічну кризу. Епоха бідності не пройшла, натомість знизилось ВВП та утворилась діра в бюджеті. Олігархи не тільки наростили свій вплив, а й отримали області у своє вотчинне володіння. Україна зупинила рух в ЄС та НАТО. Примарний мир ціною капітуляції. Держава опинилась на грані дефолту і абсолютно не готова до пандемії. На високих посадах сидять “старі обличчя” та друзі Зеленського, які відстоюють власні інтереси. Торгівля під час епідемії та мародерство на життях людей. Абсолютне не розуміння, що робити з кризою, яка тільки починається. Хаотичні непродумані рішення створюють ще більше проблем. Щоб отримати кредит, потрібно продати землю. Щоб вижити, потрібно урізати в бюджеті все що тільки можна. Кінець епохи бідності став початком епохи жебрацтва.

На фоні цього втомлений і сумний Зеленський без ентузіазму записує чергове звернення до українців, де звинувачує “тих, хто був при владі 28 років”.

Але уже ніхто не аплодує.

Олексій Гончаренко

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded