Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Чому треба пити більше води під час коронавірусного локдауна

Надлишок цукру має низку наслідків, що зменшують життя, пов'язані з розладами, що підпадають під позначку «метаболічна хвороба», включаючи ожиріння, діабет, серцеві захворювання та різні запалення. Але також можливо, що існує ще одна, менш очевидна причина зв’язку цукру зі скороченням тривалості життя - це призводить до накопичення токсичних біологічних відходів.

Більш уважно вивчаючи ниркові системи мух, дослідники виявили, що надлишок цукру спричиняв накопичення токсичної молекули під назвою сечова кислота. У мух і людини сечова кислота є відходом від розпаду сполук, званих пуринами, які є будівельними блоками в ДНК усіх рослин і тварин. Занадто велика кількість залишків пурину в крові є ознакою проблем зі здоров’ям, починаючи від артриту і закінчуючи захворюваннями серця, а сечова кислота особливо сильно діє на нирки, де вона може кристалізуватися і викликати камені в нирках.

Тож тримайте при собі пляшку чи термос, повний чистої холодної води, коли ви пересуваєтесь по дому та пийте його замість солодких напоїв, які сприяють проблемі. Серед іншого, і ваш мозок також оцінить це.

www.forbes.com

Tags: коронавірус, медицина/здоровье
Subscribe

Recent Posts from This Community

 • Однією фразою

  Надо лишь немного подождать!

 • В Україні блокують ЖЖ

  Що будемо із цим робити, пані та панове? Джерело (Бігдан)

 • Про индийскую вакцину

  В последние пару дней я наблюдаю повсеместно и в сети, и в жизни, баталии по поводу вакцинирования индийской вакциной, которую героически привез…

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments