Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Реакція політиків на коронавірус гротескна, абсурдна й дуже небезпечна

Не те, щоб я вірив в конспірологію, але дії властей нагадують слона в посудній лавці. Та й ще незрозуміла (ніяк) статистика.

Реакція політиків на коронавірус гротескна, абсурдна й дуже небезпечна – німецький професор Сухаріт Бхакді


Категорія:

Спецтема:

Важливість:
4

99,5% відсотків людей, які заразилися, не мають жодних симптомів хвороби або мають легкі симптоми. Натомість антивірусні заходи призводять до самознищення та колективного самогубства. Хибна реакція на коронавірус скорочує тривалість життя мільйонів. Руйнівний вплив на глобальну економіку є загрозою для незліченної кількості людей.

200326sucharitbhakdi-2.jpg

Сухаріт Бхакді
Сухаріт Бхакді (Sucharit Bhakdi, 1946 р.н.), доктор медицини, лікар-інфекціоніст і мікробіолог

Про це розповів Сухаріт Бхакді (Sucharit Bhakdi), лікар-інфекціоніст і мікробіолог, професор університету Йоганнеса Гутенберга в Майнці, який 22 роки очолював Інститут медичної мікробіології та гігієни. У недавньому інтерв’ю він пояснив, що коронавіруси є причиною поширених респіраторних захворювань, проте у більшості випадків інфекція не викликає симптомів. У більшості випадків симптоми захворювання мають лише літні люди.

Професор зазначив, що прогнозована смертність – 4, 5 чи навіть 6 відсотків – не змогла реалізуватися. «У Південній Кореї врешті помер один відсоток пацієнтів, в Англії – 0,3%» – сказав він.

Насправді летальність може бути ще нижчою, оскільки важко сказати, помер пацієнт від вірусу чи від поганого загального стану, від уже наявних хвороб, наприклад, астми чи пневмонії. Ця невизначеність може пояснити, чому в Північній Італії та Китаї є відносно багато померлих пацієнтів з коронавірусом.

– Що спільного між Північною Італією та Китаєм?

– Жахливе забруднення повітря. Північна Італія – ​​ це своєрідний Китай Європи. Легені місцевих жителів серйозно постраждали в останні десятиліття, – сказав він.

Тонкощі статистики: коронавірус став прямою причиною смерті італійців лише у 12% випадків – The Telegraph (Британія)

Надзвичайні заходи, що вживаються для запобігання подальшому поширенню вірусу – просто безглузді. «99,5 відсотків людей, які заразилися, не мають жодних симптомів хвороби або мають легкі симптоми», – сказав Бхакді.

Він підкреслив, що з цієї причини називати їх «пацієнтами» неправильно та небезпечно. «Інфікованість не означає захворювання», – сказав доктор Бхакді.

Німецька влада розраховує на найгірший сценарій – мільйон випадків і 3000 смертей за 100 днів. «Це означає 30 смертей на день», – сказав Бхакді. «30 смертей на день здається багато, але щодня в Німеччині помирають 2200 людей, що мають 65 і більше років». Ми не усвідомлюємо, що 20, 30, 40 або 100 пацієнтів, які переносять коронавірус, уже помирають щодня.

За словами професора, неправильно говорять про «смерть від коронавірусу», оскільки віруси, як правило, не є кінцевою причиною смерті.

Він вважає, що оголошені крайні заходи є гротескними, абсурдними та дуже небезпечними.

«Ми скорочуємо тривалість життя мільйонів, руйнівний вплив на глобальну економіку є загрозою для незліченної кількості людей».

«Усі ці заходи призводять до самознищення та колективного самогубства», – підсумував Бхакді.

Інтерв’ю з професором Сухаріт Бхакді дивіться нижче (німецькою мовою):


https://www.youtube.com/watch?v=eesuZFi55K8

Про професора Сухаріта Бхакді читайте німецькою у Вікіпедії.


Додатково:

Ідеальні умови для визначення смертності та летальності від зараження коронавірусом SARS-CoV-2 виникли на круїзному лайнері Diamond Princess. Завдяки йому людство отримало найрелевантніші на сьогодні дані щодо реальних властивостей китайського коронавірусу. Про це в дослідженні Експеримент «Діамантова принцеса»: ризики від коронавірусної хвороби COVID-2019 перебільшені в багато разівhttps://www.ar25.org/article/reakciya-politykiv-na-koronavirus-groteskna-absurdna-y-duzhe-nebezpechna-nimeckyy-profesor
Tags: думка, коронавірус
Subscribe

promo bitter_onion март 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments