Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Львівський ІТ Кластер Запускає Масове Тестування Населення на COVID-19

Львівський ІТ Кластер спільно з Львівською облдержадміністрацією запускають кампанію з масового тестування населення Львова та області на COVID-19.

У понеділок, 23 березня Львівський ІТ Кластер вперше запустив благодійний проект United for health, в межах якого ІТ-спільнота міста вирішила допомогти Львову та області у боротьбі з поширенням COVID-19. Всього за кілька днів учасники Кластеру зібрали 3 мільйони гривень на закупівлю експрес-тестів на виявлення антитіл COVID-19. Перша партія тестів у кількості 20 000 надійде протягом 9 днів.

Масове тестування населення, Львівський ІТ Кластер вважає найбільш нагальною потребою міста та області на сьогодні. “ ІТ-спільнота – за розумні та дієві рішення. Усі ми перебуваємо на карантині, проте, навіть не здогадуємося якою є реальна статистика хворих на COVID-19 у місті та області. У деяких людей коронавірус може проходити безсимптомно, хтось лежить у медзакладах з іншими діагнозами, які теж можуть бути коронавірусом. Але щоб боротись з ним, нам потрібні цифри і максимальна кількість даних. Тому запровадження масового тестування експрес-тестами вважаємо дуже важливим кроком на цей момент” – Коментує Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

Перші тестування пропонуватимуть пройти тим мешканцям Львова та області, які нещодавно повернулися з-за кордону, а також тим, які контактували з хворими раніше. Тестування для всіх буде безкоштовним і проводитиметься виїзними пересувними лабораторіями. За словами Степана Веселовського, усі дані про тести та їх результати будуть занесені лабораторіями у відповідні бази даних, які будуть ретельно аналізуватись, а після проведення великої кількості тестів (10-20 тис.), буде змога навіть робити прогнози щодо завантаженості тих чи інших мед закладів. Також буде можливість виділити окремі геолокації швидкого поширення вірусу, на які потрібно буде звернути особливу увагу.

Провести таке тестування – справа не одного дня і на це знадобиться немало зусиль, проте, я впевнений, що ці зусилля дадуть той результат, на який ми очікуємо – збережене здоров’я і життя мільйонів українців. Вдячний за небайдужість і соціальну відповідальність Львівському ІТ Кластеру”. – Коментує співпрацю Максим Козицький, голова ЛОДА.

Під час першого пілотного етапу масового тестування заплановано провести 10 тис. експрес-тестів. Після цього кампанія масового тестування перейде на постійний режим роботи.

itcluster.lviv.ua
Tags: безкацапов, как правильно, коронавірус, медицина/здоровье
Subscribe

 • ХарківНаш

  Несподіваний перегук часів у поезії Володимира Сосюри. Ти знову наш! Сокольники і поле, мости і даль, і Лопань і сади... Ти наш, ти наш, чужим не…

 • Хуйовий Харків

  До вашої уваги уривки з інтерв'ю з адміном пабліку «Хуёвый Харьков». Харьков действительно хуевый. Ныне покойный Геннадий Адольфович всегда…

 • Странности среди патриотов Украины

  В последнее время наблюдаю две странные тенденции среди патриотов Украины: 1. Любовь к Трампу и ненависть к Байдену. Чем только она не…

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments