Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Біопомийка та Венесуела

Російський політолог Катерина Шульман весь час каже, що Росія не розвалиться, і наводить приклад Венесуели. От, мовляв, режим подібний до російського, і жерти нема чого, і бунтують, і здавалося б от-от, а нічого, Мадуро на місці.
Але Шульман ніколи не бере до уваги національний фактор. Вона така собі інтернаціоналістка, всє люді братья, і в її аналізах ніколи не фігурують настрої башкірів, якутів або татар. Якщо вона каже про щось національне то в стилі "фу-фу-фу", щось брудне нехороше і з минулого. Такий типово совковий підхід при розвиненому прогресизмі.
Тому спостерігаємо і не втрачаємо надії. Венесуела маленька, Мадуро допомагає путлєр, а от хто допоможе путлєру? Хто заллє його грошима, коли прийде кабздєц з усмішкою хижою? Подивимося... Як на мене, приклад Венесуели тут не дуже релевантний.
* * *
Венесуела - країна з теплим кліматом та майже моноетнічна. Тому порівнювати не коректно.

https://www.facebook.com/xunmeya/posts/2613082582301089
Tags: кацапознавство, рашкескоропизда
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments