bitvazaurozay wrote in bitter_onion

Цифри проти істерії

Істеричність подачі інформації з Італії полягає в тому, що нам наводять абсолютні цифри. І ніяк не вписують їх в статистичний контекст. Кожного дня повідомляють, що там стільки-то смертей. В абсолютних цифрах воно звучить вражаюче.

За моїми грубими підрахунками в Італії 2019 року помирало щодня в середньому 1643 особи. Тепер порівняйте зі статистикою смертності, яку нам щодня озвучують. Вони не перевищують звичайних показників. Мало того, якщо вірити впертій статистиці за цей рік, то коефіцієнт смертності виріс в порівнянні з минулим роком на 0,87 відсотка. Але він приблизно так виростає щороку. Дивіться дані тут: https://www.macrotrends.net/countries/ITA/italy/death-rate

Як я зробив свої дещо округлені підрахунки. Коефіцієнт смертності це кількість смертей на 1000 населення. 2019 року він складав 10,6. Для спрощення я округлив до 10. Себто помирає 1 процент від загальної кількості населення. В Італії трохи більше, ніж 60 млн населення. Округляю до просто 60 млн. Один процент від 60 млн це 600 тисяч. Стільки народу помирло в Італії за 2019 рік. Тепер 600 тисяч розділіть на кількість днів у році. От і вийде та цифра, яку я написав вище.

Критиків дуже прошу не розповідати мені, що будь-яка смерть це трагедія. Я і так це знаю. Не треба мені розпоідати, що у когось із знайомих хтось помер. Це не аргумент, бо завжди хтось помирає. Я сам пережив це у лютому. Будь - ласка. відкиньте емоції і заперечте мені з цифрами в руках.

Юрій ЛУКАНОВ

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded