CRAZY FASCIST(Михаил) (lampika) wrote in bitter_onion,
CRAZY FASCIST(Михаил)
lampika
bitter_onion

В Україні не карантин, а його протилежність.

1. Досі не введено надзвичайний стан. Щоб його ввести необхідне затвердження ВР. Вже є перші хворі серед депутатів, скоро може скластись ситуація коли ВР взагалі не зможе провести засідання для введення НС.

Стаття 5. Порядок введення надзвичайного стану
Надзвичайний стан в Україні або в окремих її місцевостях вводиться Указом Президента України, який підлягає затвердженню Верховною Радою України протягом двох днів з моменту звернення Президента України.


2. Без режиму НС обмеження пересувань громадян є прямим порушенням Конституції - ст.33.
Тому постанова КМУ від 11 березня 2020 р. N 211 не забороняє пересування громадян, лише забороняє перевізникам везти більше 10 пасажирів. Закриття метро та пасажирського залізничного сполучення призводить до того, що люди змушені проводити значно більше часу в скупченнях на значно меншій площі, в гірших умовах вентиляції в порівнянні з рейковим транспортом. Зокрема в Києві час в дорозі без використання метро збільшився приблизно на 30 хвилин, це для багатьох в два рази довше ніж зазвичай.
Це призведе не до зменшення захворюванності, а навпаки. Причому на відміну від залізничних перевезень, в маршрутках невідомо хто їде в салоні, якщо людина виявить що вона хвора, то неможливо попередити решту тих що перебували поруч.

3. Фактично карантину немає, є лише часткове обмеження пересування де факто, і пряме обмеження зібрань. Влада робить все щоб максимально нашкодити економіці та збільшити захворюваність.
Subscribe

 • дискотека 1989-початку 90х на вапорвейв та постапок

  Руся — Зоряний Корсар (пришвидшено), Епплиен, Джеррі хейл кліп в честь трешової кіношки про протистояння героїв за здорове харчування проти…

 • Криворукие

  В понедельник, пару дней назад, глава пресс-службы Владимир Устименко разместил хвастливый пост про многострадальный модуль "Наука", который должен…

 • * * *

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments