Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Ми перебуваємо в цій кризі через рішення уряду Китаю

Стислий переклад статті з National Review, серйозного американського консервативного видання.


Китайські лабораторії визначили вірус таємниць як високоінфекційний новий збудник до кінця грудня минулого року, але їм було наказано припинити випробування, знищити зразки та придушити новини, виявила китайська ЗМІ.
Детальні викриття авторитетного незалежного видання Caixin Global дають найясніші докази масштабу прикриття правди у вирішальні перші тижні, коли була втрачена можливість контролювати спалах.

Влада Китаю фактично визнала, що Сі Цзіньпін знав про епідемію та брав участь в обговоренні того майже за два тижні до того, як він вперше про це заговорив публічно.

Журнал "Уолл-стріт" підраховує, що китайський уряд дозволив "близько п'яти мільйонам людей покинути Ухань без скрінінга (тестування на заразу)". Медичні органи Китаю були набагато більше стурбовані збереженням репутації Ухані, ніж заразною смертельною хворобою.

І навіть сьогодні багато видатних китайських громадян, які критикують реакцію свого уряду, раптово зникають, ось черговий випадок. Уряд Китаю набагато ефективніше зупиняє поширення інформації про коронавірус, ніж зупиняє поширення коронавірусу. Вибачте, "Уханського вірусу".

Весь світ в карантині значною мірою через рішення уряду Китаю.

Посилання
https://www.nationalreview.com/corner/coronavirus-crisis-caused-by-decisions-chinese-government/
https://www.thetimes.co.uk/article/chinese-scientists-destroyed-proof-of-virus-in-december-rz055qjnj

Tags: Китай, коронавірус
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments