Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

folding@home

Хто хоче хоч чимось допомогти боротьбі з коронавірусом (крім дотримання карантину та перекладом на українську мову статей) -- можете поставити на свій комп'ютер програму folding@home.
Жере небагато ресурсів foldingathome.org.

Основна увага цього проекту - згортання білка - біологічний процес, який описує, як білок впорядковує свою форму всередині клітини. Дізнатися більше про те, як відбувається цей процес, зокрема, у вірусів білків, в свою чергу, може допомогти розробити лікування конкретних захворювань. Набуття цих знань є життєво важливим для розробки препаратів, які можуть бути ефективними і проти нового коронавірусу і вже відомих. І трохи вільного часу вашого комп’ютера та електроенергії може наблизити нас, людство, до цієї мети.

ЗИ: Свого часу я брав участь в подібному проекті radioactiveathome.org.
Це розподілені обчислення, програма буде лізти на сервер, брати частину данних, потім не вашому компі щось обчислювати і відправляти на сервер результати.
"Ці розрахунки є величезними, і кожна маленька допомонга важлива", - каже один з учасників проекта. "Кожне моделювання, яке ви запускаєте, - це як купувати лотерейний квиток. Чим більше квитків ми купуємо, тим більше шанси потрапити на джекпот".

Tags: коронавірус
Subscribe

 • Однією фразою

  Надо лишь немного подождать!

 • В Україні блокують ЖЖ

  Що будемо із цим робити, пані та панове? Джерело (Бігдан)

 • Про индийскую вакцину

  В последние пару дней я наблюдаю повсеместно и в сети, и в жизни, баталии по поводу вакцинирования индийской вакциной, которую героически привез…

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments