Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Бубочка: «Путін пішов нам назустріч, а ми — нічого»

Команда президента Володимира Зеленського назвала Росію «надболючим питанням» для глави держави, пише Українська правда з посиланням на джерела.
«Ми прийшли до Путіна і сказали, що давай ти зробиш нам кілька кроків назустріч, а ми тоді зможемо пояснити своїм людям, чому і нам треба якісь кроки робити. І росіяни пішли на обміни полоненими, кораблі віддали, транзит газу продовжили. А ми що? А нічого»


Давайте подивимось:
 1. полонених раніше міняли, причому БІЛЬШЕ. Крім того, за Зелі віддали реальних терористів, кримінальних убивць і Цемаха. Крім того, Зеля відмовився вимагати кримських татар зате назад взяв мразоту - колаборантку, яку кацапи пограбували, чувака що втік з армії тощо. Читайте по тегу "обмін"
 2. кораблі рашка мала позорно для себе віддати цілими, разом з моряками. Або рашці була б пизда. Зеля виручив Пиню -- допоміг зберегти обличчя і віддати потрощені кораблі.
 3. транзит продовжили на радість рашці, я про це писав "злити золоту акцію"

І тепер Узеленського мають нахабність заявляти, що Хуйло пішло назустріч!!
Tags: Зеленский/Слуга Народа, агенти Кремля
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments