Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Зелебоботомія

Є гарна людина у Харкові... Нє, у Харкові дуже багато гарних людей. Але є там  Оксана Хвиля, координатор ВУММ, про який тут пару разів і я і ще хтось писав. Це дуже розумна пані. Серед правильної, академічної, науки вона ще займається ноукою. Зокрема -- зелебоботомією. Зелебоботомія це підрозділ кацапознавства, бо зелебобікі і простий нарід то підвид кацапів насправді.
От і вчора пані Оксана видала дві тези.

Весь час в діалогах спливає тема про люстрацію і "чому не покарали ригів?", "чому не покарали вбивць Майдану?", "Чому Аваков?", "чому стара номенклатура?"
Я багато писала про кейси демократичних країн. ПРо те, що поляки засудили міліціонерів, які пацифікували повстання на шахті "Вуєк" у 2007 році. " Після повалення комуністичного режиму слідство щодо розстрілу шахтарів шахти Вуєк тривало декілька років і лише 1 червня 2007 року 15 колишніх співробітників спеціального взводу були засуджені до тюремного ув’язнення за участь у вбивстві. Більшість з них отримали від 2,5 до 3 років тюремного ув’язнення, командир взводу отримав 11 років. Але суд так і не зміг встановити того, хто відправив спецвзвод у Вуєк." Суд над радянськими злочинцями, які штурмували телевежу, почався у Литві у 2016 році. Міністра МВС Угорщини, який віддав наказ розстрілювати повстанців, було засуджено у 2014 році.
"Це перший судовий процес в Угорщині проти колишнього високопоставленого комуніста. Проведення суду уможливив закон 2011 року, який відкрив шлях до оцінки злочинів, скоєних у часи соціалістичної Угорщини.

Як відомо, Біску було заарештовано у вересні 2012 року. До того почесний пенсіонер жив у престижному районі Будапешту, отримуючи 1200 доларів пенсії."

Але, я згадала таки дві країни, в яких було проведено швидку і повну люстрацію з майже повною заміною держапарату. Це СРСР і Кампучія за часів червоних кхмерів. Живіть тепер з цим.
https://www.facebook.com/xunmeya/posts/2602873186655362

Там ще у каментах прийшов любимчик Калотуна, Алі Татар-заде. Висказав пафосну беззмістовну сентанцію, як завжди, і замовк у відповідь на питання "до чого це?".

* * *

І ще така думка. НАйсерйозніший аргумент противників Пороха полягає у тому, що за Пороха місцеві еліти були безкарні, він не зміг посадити їх на короткий пасок, саме тому у нас тут буянив гєпа, а замовники Каті Ганзюк сміялися над правосуддям.

Аргумент серйозний і слушний. А тепер міркуємо. Ми хочемо, щоб на місцевому рівні працював закон, єдиний у всій державі, а не гєпіни хатєлкі. Щоб було самоврядування без феодалізму і баронів, щоб був вищий арбітраж, куди громадяни можуть звернутися за допомогою проти місцевого свавілля. Щоб місцеві колаборанти сиділи тихо, як миша під віником, а місцева вата поступово українізувалася. Що для цього потрібно? Ну, раз, два, три...? Для цього потрібна міцна держава і сильна центральна влада. Що роблять прихильники цієї ідеї? Обирають блазнів, які вщент розносять державні інституції і зводять міцність центральної влади нанівець.

Ну молодці, чо. Цілі і засоби вибрані правильно, угу.
https://www.facebook.com/xunmeya/posts/2602976676645013


Tags: думка, зебилы, нарід
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion март 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment
І шо ви не розумієте?! Блазні були єдиною панацеєю від усього, що кондитери розікрали та узурпували! Ну… так принаймні здавалося… нє, ну смішно, кашєшно… смішно… смішно здавалося… А! Тому й блазні, що смішно! Смішно ж має бути! Ну блазні ж, бо це смішно! Шо ви такі прості речі не розумієте, га?!