Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Вітаю всіх прихильників ЗЕ слуг з черговою'' перемогою''!

Влада відмовилася компенсувати українцям вимушену відпустку через коронавірус

Працюючі українці, які підуть на карантин через коронавірус, не отримають компенсації. Про це повідомив Фонд соціального страхування.

13 березня відомство зробило відповідні заяву.

З нього ясно люди, які вирішили не виходити на роботу і самоізолюватися в карантині, щоб не заразитися коронавірусом, не зможуть розраховувати на компенсацію від держави за такий “прогул”.

Крім цього, соцвиплат не дочекаються і працівники комерційних організацій-їм доведеться піти на карантин за свій рахунок або домовитися з керівництвом.

Виходячи з інформації Фонду соцстрахування, виплати отримають лише інфіковані працівники, або люди у яких захворіла дитина до 14 років.

З 12 березня в Україні введено карантин через коронавірус. Протягом трьох тижнів не працюватимуть освітні установи, також заборонені масові заходи, в яких бере участь більше двохсот осіб одночасно.

www.dymka.com.ua
Tags: виздобули, зебилы, коронавірус, это просто праздник какой-то
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment