Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Коронавірус – профілактика та заходи безпеки

Звернення до усіх громадян.
Дуже прошу всіх свідомо та з усією серйозністю віднестися до загрози CoVid-19. Якщо рване – апаратів штучної вентиляції легень і палат інтенсивної терапії на всіх не вистачить.
Тому спробуйте хоч на хвилинку поставити себе на місце лікарів. Уявіть собі ситуацію, коли лікарів та місць у лікарнях вже не вистачає. І тім лікарям, які ще не втекли і які ще не хворіють самі, доводиться вибирати, хто гарантовано помре, а кому дати шанс. Чи лишити на апараті хворого, якій все одне помре з високою долею ймовірності, чи відключити його та дати шанс менш важкому, якого щойно привезла швидка.

когда кровати переполнены, активируется протокол военной медицины, когда врач сам решает, кого класть на койку, а кого отправлять домой с баллоном кислорода (которых тоже наверняка не будет в наличии).
И это решение будет приниматься согласно возрасту и общему состоянию. То есть будут отбираться более молодые с большими возможностями выжить.

bitter-onion

Запитайте в італійців – як воно?
Запитайте себе – чи хотіли б ви постати перед таким вибором?
Запитайте себе – чи хотіли б ви самі опинитися на місці тих пацієнтів вже на апараті?
А хотіли б ви опинитися у лікарні, знаючи, що хтось іншій має вмерти, щоб лікарі могли врятувати вас?
Впевнений, що на останні три питання кожен відповість “ні”. Це природно та зрозуміло.
На додаток, нижче на картинці – рекомендації департаменту охорони здоров’я США по лікуванню COVID-19, що будуються на аналізі ВООЗ. Загугліть вартість препаратів та помножте на тривалість лікування. Ви впевнені, що це буде вам по кишені?

Тому дуже прошу усіх:

 1. Максимально утриматись від користування громадським транспортом наскільки це можливо.

 2. Утриматись від відвідування людних громадських місць.

 3. Максимально дотримуватись особистої гігієни, особливо під час та після відвідувань громадських місць та транспорту.

(Від себе:

 1. Беріть їжу з дому. Якщо не взяли то замсіть салата візміть борща чи хотдога.

 2. Замість багаторазових сумок беріть одноразові  пакети https://bitter-onion.livejournal.com/3180113.html в магазин або прасуйте ті сумки часто

 3. Купіть санітайзер для вулиці. Ну або зробіть самі https://bitter-onion.livejournal.com/3175221.html

 4. На роботі -- тільки свій посуд або одноразовий

 5. Мінімум 1 раз на добу протирайте часто використовувані поверхні дезинфектором. Як мінімум то вимикачі, ручки дверей-вікон, телефони)


Методи профілактики – як для будь якої вірусної інфекції та джерел іонізуючого випромінювання:

 1. Захист часом (перебування в контакті з підозрюваними на захворювання і взагалі з іншими людьми).

 2. Захист відстанню (уникати тісних контактів та скупчень людей).

 3. Захист екрануванням (ізоляція хворих, медична маска або респіратор хоч і не дадуть повного захисту, але шанс зараження знизять).


Вдома:
Обов’язкове щоденне наскрізне провітрювання. Якщо температура в приміщенні 23 градуси або вище та/або вологість повітря нижче 40% – додаткове зволоження повітря.

На вулиці та після вулиці:
Обов’язкове миття рук з твердим милом не менше 20 секунд. Мати при себе вологі спиртовмісні серветки, антисептики у вигляді спреїв або звичайного розчину. Після відвідувань громадських місць, поїздок у транспорті, розрахування готівкою – обробка рук серветками або антисептиками.

Вдома та особливо на вулиці:
Не чухати очі, не колупатися у носі. Як би банально це не звучало, але більшість людства робить це на автоматі. А подразнення слизових сприяє проникненню вірусу.

Режим харчування:
Дієта звичайна, звичайні лікарські поради здорового харчування. Для постуючих – краще відмовитись від посту.
Обов’язкове дотримання водного балансу.

Імунопрофілактика:
Ефективність звичайних противірусних засобів типу аміксину та арбідолу мають лише рівень доказовості “В” чи навіть “С”. Тобто їх ефективність базується лише на емпіричних висновках та випробуваннях in-vitro, у пробірці. Але якщо вам нема куди ще подіти гроші, та ви впевнені в їх ефективності, – можете пити. Гірше не буде.
Інтерферони та похідні – при появі симптомів вже не будуть ефективні. На той час імунна система вже почне боротися вірусом, і додатковий інтерферон роялю не зіграє. Лише в самому початку профілактичні дози може й допоможуть стримати інфекцію.При легкому перебігу далі організм справляється сам. Але якщо вже розвинеться атипова пневмонія – вони вже будуть засобом лікування і вже зовсім в інших дозах.
Народні методи імунізації хоч і не мають доказової бази, але ж таки хоч якось, але працюють. Мед, лимон, імбир, гострій перець, карі та інше тонізують, мають тонізуючий ефект, тому хоч і незначно, але підсилюють спротив організму інфекції.
Але при цьому не можна зловживати енергетичними напоями та іншими стимуляторами типу кави, лікарських настоянок, екстрактів і т.п.

(Від себе:

 1. Не вірте в жодному випадку Зеленій Плісняві, вона бреше, використовує пандемію у власних цілях, штучно створює скупчення людей та не відправляє людей з короновірсної Італії на карантин.

 2. Використовуйте чесні джерела - Всесвітню організацію охорони здоров'я та американський центр контролю захворюваньФБ Супрун) , переглядайте мінімум раз на добу.


Коротко – все 🙂
Здоровий сон, здоровий глузд, здорове харчування та ранкова зарядка – головні друзі. А перевтома та зловживання – головні вороги.

(Від себе:

 1. Перевіряйте всі джерела. Ліньки шукати, яле я давав посилання на антибіотики проти коронавірусів, розробки в Україні та США. Повірте, таке є скрізь -- шарлатани та міські дурачки. Перевіряйте все здоровим глуздом (критичне мислення) та інформациєю ВООЗ да АЦКЗ, вище писав.

 2. Перевіряйте навіть якщо є фрази "вчені довели" але без посилань на серйозні медичні универи світу (список гуглиться за 1 хвилину). "Японские ученьіе придумали дьіхательньій тест с задержкой дьіхания на 10 секунд" -- брехня. Він спрацює на будь-який бронхіт, астму, пневмонію, грип, нежить, туберкульоз, ХОЗЛ.  І іноді на коронавірус теж. nikstutas ded_vasilij - лікарі, ось про той "тест"

 3. Епідемія ... Буває так, що ще й психіка не у всіх витримує. Перед психами консультуйтесь з лікарем а не читайте повідомлення від невідомих людей чи сусіда-парикхмахера.


)


І ще додам:

Міністр охорони здоров'я Франції попереджає: протизапальні засоби (ібупрофен, кортізон та інші) можуть лише погіршити стан хворого на Covid-19. Якщо вже край треба полегшити лихоманку, він рекомендує парацетамол - саме тому, що цей препарат зменшує відчуття лихоманки, але не впливає на перебіг запалення (яке є складовою імунної відповіді організма на вторгнення патогенів).
Але в будь-якому разі радьтеся зі своїм лікарем! А лікаря обирайте з розумом.
Добре, що медреформа Порошенка-Супрун дала нам таку можливість.


Джерело:

Tags: #COVIDー19, коронавірус, поради
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments