
Дуже прошу всіх свідомо та з усією серйозністю віднестися до загрози CoVid-19. Якщо рване – апаратів штучної вентиляції легень і палат інтенсивної терапії на всіх не вистачить.
Тому спробуйте хоч на хвилинку поставити себе на місце лікарів. Уявіть собі ситуацію, коли лікарів та місць у лікарнях вже не вистачає. І тім лікарям, які ще не втекли і які ще не хворіють самі, доводиться вибирати, хто гарантовано помре, а кому дати шанс. Чи лишити на апараті хворого, якій все одне помре з високою долею ймовірності, чи відключити його та дати шанс менш важкому, якого щойно привезла швидка.
когда кровати переполнены, активируется протокол военной медицины, когда врач сам решает, кого класть на койку, а кого отправлять домой с баллоном кислорода (которых тоже наверняка не будет в наличии).
И это решение будет приниматься согласно возрасту и общему состоянию. То есть будут отбираться более молодые с большими возможностями выжить.
bitter-onion
И это решение будет приниматься согласно возрасту и общему состоянию. То есть будут отбираться более молодые с большими возможностями выжить.
bitter-onion
Запитайте в італійців – як воно?
Запитайте себе – чи хотіли б ви постати перед таким вибором?
Запитайте себе – чи хотіли б ви самі опинитися на місці тих пацієнтів вже на апараті?
А хотіли б ви опинитися у лікарні, знаючи, що хтось іншій має вмерти, щоб лікарі могли врятувати вас?
Впевнений, що на останні три питання кожен відповість “ні”. Це природно та зрозуміло.
На додаток, нижче на картинці – рекомендації департаменту охорони здоров’я США по лікуванню COVID-19, що будуються на аналізі ВООЗ. Загугліть вартість препаратів та помножте на тривалість лікування. Ви впевнені, що це буде вам по кишені?
Тому дуже прошу усіх:
- Максимально утриматись від користування громадським транспортом наскільки це можливо.
- Утриматись від відвідування людних громадських місць.
- Максимально дотримуватись особистої гігієни, особливо під час та після відвідувань громадських місць та транспорту.
- Беріть їжу з дому. Якщо не взяли то замсіть салата візміть борща чи хотдога.
- Замість багаторазових сумок беріть одноразові пакети https://bitter-onion.livejournal.com/3180113.html в магазин або прасуйте ті сумки часто
- Купіть санітайзер для вулиці. Ну або зробіть самі https://bitter-onion.livejournal.com/3175221.html
- На роботі -- тільки свій посуд або одноразовий
- Мінімум 1 раз на добу протирайте часто використовувані поверхні дезинфектором. Як мінімум то вимикачі, ручки дверей-вікон, телефони)
Методи профілактики – як для будь якої вірусної інфекції та джерел іонізуючого випромінювання:
- Захист часом (перебування в контакті з підозрюваними на захворювання і взагалі з іншими людьми).
- Захист відстанню (уникати тісних контактів та скупчень людей).
- Захист екрануванням (ізоляція хворих, медична маска або респіратор хоч і не дадуть повного захисту, але шанс зараження знизять).
Вдома:
Обов’язкове щоденне наскрізне провітрювання. Якщо температура в приміщенні 23 градуси або вище та/або вологість повітря нижче 40% – додаткове зволоження повітря.
На вулиці та після вулиці:
Обов’язкове миття рук з твердим милом не менше 20 секунд. Мати при себе вологі спиртовмісні серветки, антисептики у вигляді спреїв або звичайного розчину. Після відвідувань громадських місць, поїздок у транспорті, розрахування готівкою – обробка рук серветками або антисептиками.
Вдома та особливо на вулиці:
Не чухати очі, не колупатися у носі. Як би банально це не звучало, але більшість людства робить це на автоматі. А подразнення слизових сприяє проникненню вірусу.
Режим харчування:
Дієта звичайна, звичайні лікарські поради здорового харчування. Для постуючих – краще відмовитись від посту.
Обов’язкове дотримання водного балансу.
Імунопрофілактика:
Ефективність звичайних противірусних засобів типу аміксину та арбідолу мають лише рівень доказовості “В” чи навіть “С”. Тобто їх ефективність базується лише на емпіричних висновках та випробуваннях in-vitro, у пробірці. Але якщо вам нема куди ще подіти гроші, та ви впевнені в їх ефективності, – можете пити. Гірше не буде.
Інтерферони та похідні – при появі симптомів вже не будуть ефективні. На той час імунна система вже почне боротися вірусом, і додатковий інтерферон роялю не зіграє. Лише в самому початку профілактичні дози може й допоможуть стримати інфекцію.При легкому перебігу далі організм справляється сам. Але якщо вже розвинеться атипова пневмонія – вони вже будуть засобом лікування і вже зовсім в інших дозах.
Народні методи імунізації хоч і не мають доказової бази, але ж таки хоч якось, але працюють. Мед, лимон, імбир, гострій перець, карі та інше тонізують, мають тонізуючий ефект, тому хоч і незначно, але підсилюють спротив організму інфекції.
Але при цьому не можна зловживати енергетичними напоями та іншими стимуляторами типу кави, лікарських настоянок, екстрактів і т.п.
(Від себе:
- Не вірте в жодному випадку Зеленій Плісняві, вона бреше, використовує пандемію у власних цілях, штучно створює скупчення людей та не відправляє людей з короновірсної Італії на карантин.
- Використовуйте чесні джерела - Всесвітню організацію охорони здоров'я та американський центр контролю захворювань, ФБ Супрун) , переглядайте мінімум раз на добу.
Коротко – все 🙂
Здоровий сон, здоровий глузд, здорове харчування та ранкова зарядка – головні друзі. А перевтома та зловживання – головні вороги.
(Від себе:
- Перевіряйте всі джерела. Ліньки шукати, яле я давав посилання на антибіотики проти коронавірусів, розробки в Україні та США. Повірте, таке є скрізь -- шарлатани та міські дурачки. Перевіряйте все здоровим глуздом (критичне мислення) та інформациєю ВООЗ да АЦКЗ, вище писав.
- Перевіряйте навіть якщо є фрази "вчені довели" але без посилань на серйозні медичні универи світу (список гуглиться за 1 хвилину). "Японские ученьіе придумали дьіхательньій тест с задержкой дьіхания на 10 секунд" -- брехня. Він спрацює на будь-який бронхіт, астму, пневмонію, грип, нежить, туберкульоз, ХОЗЛ. І іноді на коронавірус теж.
nikstutas
ded_vasilij - лікарі, ось про той "тест"
- Епідемія ... Буває так, що ще й психіка не у всіх витримує. Перед психами консультуйтесь з лікарем а не читайте повідомлення від невідомих людей чи сусіда-парикхмахера.

)
І ще додам:
Міністр охорони здоров'я Франції попереджає: протизапальні засоби (ібупрофен, кортізон та інші) можуть лише погіршити стан хворого на Covid-19. Якщо вже край треба полегшити лихоманку, він рекомендує парацетамол - саме тому, що цей препарат зменшує відчуття лихоманки, але не впливає на перебіг запалення (яке є складовою імунної відповіді організма на вторгнення патогенів).
Але в будь-якому разі радьтеся зі своїм лікарем! А лікаря обирайте з розумом.
Добре, що медреформа Порошенка-Супрун дала нам таку можливість.
Джерело:
⚠️ #COVIDー19 | La prise d'anti-inflammatoires (ibuprofène, cortisone, ...) pourrait être un facteur d'aggravation de l’infection. En cas de fièvre, prenez du paracétamol.
— Olivier Véran (@olivierveran) March 14, 2020
Si vous êtes déjà sous anti-inflammatoires ou en cas de doute, demandez conseil à votre médecin.
Community Info