Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

З боку ОРДЛО на КПВВ шикуються величезні черги тих, хто хоче "закупитися" всім необхідним.

В межах тимчасово окупованих російсько-терористичними військами окремих районів Донецької і Луганської областей на шляхах, що ведуть до контрольних пунктів в'їзду-виїзду, спостерігається надзвичайне скупчення автомобілів

Про це з посиланням на проукраїнський Telegram-канал Donetchanyn, який займається відстеженням ситуації в самопроголошених "республіках", розповідає Еспресо.TV.

"На виїзд в Україну люті черги. Через чутки про те, що кордон з окупованими територіями закриють, народ ломонувся закупитися сіллю, сірниками і гречкою. Адже це все обов'язково врятує людство від коронавірусу", - зазначається у повідомленні.
espreso.tv


Якби Зеленський хотів деокупувати Донбас бeз жoднoгo пострілу...
За повідомленнями ЗМІ, в CШA пояснили Зеленському, як це зробити.

Американський аналітичний центр Atlantic Council виступив з пропозицією повністю перервати економічні зв’язки з окупованими районами Донбасу, – повідомляє olegponomar.com.

В першу чергу аналітики з США наполягають на припиненні постачання води, електрики та інших ресурсів. Крім того перейти до повної соціальної і економічної блокади не підконтрольних територій Донецької та Луганської областей.

Мета – максимальне ускладнення існування жителів незаконних республік і доведення гуманітарної ситуації до критичної позначки.

Фахівці Atlantic Council вважають, що економічна блокада дозволить повернути окуповані Українські території. Обмеження і повне припинення надходження грошових коштів викличе негативне ставлення місцевих жителів до керівництва самопроголошених республік.

* * *
Раніше: “Нам по*уй коронавірус, хай Україна гроші дає”: жителі “ДНР” влаштували протест через закриття кордонів (відео) з vgolos.com.ua

https://youtu.be/NiNEeVEkk2A

Типова вата
2014 рік: "Досить Донбасу годувати Україну! Всі на референдум! Відділимося і заживемо як люди!"
2020 рік: "Україна нам затримує пенсії! Вона зобов'язана нас годувати! Голодом морять бідних людей! Ми не винні! Припиніть війну, не чіпайте нас, не стріляйте! А бабло не забувайте нам платити."


Tags: ДНР/ЛНР, вата, думка, как правильно, кацапознавство
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments