dagrael (dagrael) wrote in bitter_onion,
dagrael
dagrael
bitter_onion

Бо маю час та натхнення

...тому хочу разом з вами розібрати один текстик, а загалом і торкнутися індивідуальних особливостей того, хто його написав.

Цей текстик - петиція до президента України. Ось вона.
Написав її такий собі Губаєв Марат Ернстович, але не факт, що це є справжнім ім'ям цієї особи.
Вам, читачам цієї спільноти, він більше відомий під численними нікнеймами, що копіюють нікнейми більш відомих юзерів, у тому числі й моє, та як особа, що намагається атакувати нашу (й не тільки нашу) спільноту протягом тривалого часу.

Отже, до тексту!

[Spoiler (click to open)]Гадаю, що навіть пан пре'зидент має з цим погодитися...

В нас наприклад Уряд не вказує "всім писати строго кириллицею!" "всім писати строго латиницею!" "всім писати строго китайськими ієроґлифами!" тощо. Наприклад, Вкраинською пишуть кириллицею; Кримськотатарською, Угорською та Румунською -- латиницею. Це когось парить? --- Нормальній людині навіть й на думку не спаде паритися! А от велика та могутня російська федерація -- так, париться: ґуґліть закон про "єдину ґрафичну основу". Як-що без юридичних кривля͡ннь, то народам котрим в _сталинські_ часи була нав'язана кириллиця (за одиничними виключе͡ннями -- напрочуд viдстійна: згадаймо знуща͡ння росіян з Украинського правопису...) заборонено щось змінювати бо йнакше всі великій та могутній російській федерацій кирдик!!! Причому, я тут росіянам навіть готовий повірити))))) Заборона тако ж стосується Кримських Татар на ок'купованому Криму себто Вкраинських громадян!!! Оскільки нав'язува͡ння кириллиці для росіян -- пита͡ння политичне, то писати латиницею вже є "политикою". Типове для росіян двоємисле͡ння: як-що политика ім'періалистична, то це для них "добре", а як-що національно-визвольна -- "погано". Viдвертих ре'прессій нема тому-що цей закон про "єдину ґрафичну основу" просто підбиває підсумки кампанії ре'прессій та _леґалізує_ її!!! В будь-якому разі при'ємного мало.

Одже, оскільки забороняти абетки погано, а російська федерація їх забороняє (причому й Вкраинським громадянам!), то пану пре'зиденту слід зробити так щоби російська федерація забороняти абетки припинила: стати на коліна тощо.

Як-що става͡ння на коліна не допоможе, пропоную лоббіювати бан російських АйТі аутсорсерів: сама сукупна з/п російських АйТішників -- _як_мінімум_ половина прибутку "Ґаз. пром.-а"!!! ___ТУПО ЗА ЛІТЕРИ___


*****
Знайома стилістика, еге ж?..))
Давайте розглянемо усе більш детально.

По-перше, слід відзначити такий факт: істота вочевидь не усвідомлює, що таке петиція. Тому під виглядом петиції подає свої міркування, досить ідіотичні, а наприкінці у якості вирішення проблеми пропонує президенту... стати на коліна. Скажіть мені, чи вбачається у цьому якийсь здоровий глузд? Не думаю (с). Така петиція ВОЧЕВИДЬ розглянута не буде - то для чого ж її писати, га?.. Отже, маємо перший плюс щодо упевненості у наявності психічного розладу в об'єкта.

Тепер щодо стилістики написання. Нам усім відомі правила українського правопису - кому краще, кому гірше. Але зверніть увагу, як пише наш пацієнт?)
Я навіть мовчу щодо банальних помилок на кшталт пропуску ком, вживання русизмів та російських правил подвійних літер ("кирилЛиця", "лобБіювати", "репресСій"), невірного закінчення слів ("російській федерацій") тощо... Ну, буває.
Також мовчу про те, що у петиціях не прийнято вживати сленгові слова "парити, відстійна"... не прийнято ставити смайли ")))", велику кількість знаків оклику та питання... То таке. Може, воно з лісу вийшло чи з пальми злізло - що ж йому тепер, петиції не писати?))

Але ось що реально свідчить про негаразди у голові пацієнта - то це, перш за все, вставляння апострофів всюди, де, на вочевидь хвору думку автора, вони потрібні. Пре'зидент, ок'купованому, ім'періалистична, ре'прессій, при'ємного... Що цікаво, навіть неможливо придумати якесь правило, яке б унормувало вживання апострофів таких чином, бо вони розставляються вочевидь безсистемно. Що як би натякає, знову ж таки...))
Далі, зверніть увагу на написання деяких слів з великих літер - "Уряд, Украинський, Кримськотатарською, Угорською та Румунською"... Так декілька років тому почали писати кацапи, намагаючись надати додаткової величі семантиці слів, але це не є грамотно. Так само робить і наш пацієнт))

Окремо хочу відзначити його спосіб написання слова "український". Колись я вже робив пацієнту зауваження, що САМЕ ТАК слід грамотно писати це слово, від чого його люто припекло)) На його думку, грамотно писати саме так, як пише він - "Вкраинський", а ті, хто вважають інакше, є "кацапами, що вивчили два українських слова". ЛОЛ.
До речі, зауважте за текстом, що пацієнт інколи "губиться", і пише не "Вкраинський", а... "Украинський"! ("Украинського правопису"). Потім знову "Вкраинський"... Чому? Раптово на 15 секунд змінилися правила правопису, а потім відкотилися назад?
Ні. То в голові у пацієнта на той момент щось додатково перемкнуло, а потім знов "відкотилося". У психічно хворих таке буває,  не мені вам пояснювати))

Тепер до самих смаколиків)
Зверніть увагу на написання літери "н" у деяких словах. Ось як її пише пацієнт - "двоємисле͡ння". Я навіть виокремити цю літеру не можу, бо вона написана автором якимсь чудернацьким способом. І для чого??? Нам не зрозуміти, а йому, навпаки, усе ясно. Уявляєте, що там робиться у тій голові?))

Щодо використання підкреслень ("_як_мінімум_ половина прибутку").
Знак підкреслення (або нижня риска) використовувався на друкарських машинках переважно для підкреслювання слів, а також для друку горизонтальних ліній. Пацієнт уявляє, що друкує на друкарській машинці, а не на комп'ютерній клавіатурі? Вочевидь. Тому у мене для нього погані новини...))
Так, дійсно, знак підкреслення іноді використовують для створення візуальних проміжків між низками символів - але у випадках, коли пробіли заборонені (наприклад, у електронних адресах). Як бачимо за авторським текстом, звичайними пробілами пацієнт також користується, отже... У мене для нього все ж таки погані новини))
І звісно ж, слід згадати, що символ підкреслення використовують як діакритичний знак у деяких мовах Єгипту (як знак «з'єднувальна нижня риска»), деяких мовах Габону (що послуговуються орфографією Rapidolangue), мові ізере у Нігерії, а також у деяких індіанських мовах, таких як шошоні (shoshoni) та кіова (kiowa).
Можливо, пацієнт вважає себе єгиптянином, габонійцем чи, не дай Боже, шошоном? Тоді у мене для нього дуууже погані новини...))

І на завершення - ще один хінт від пацієнта.
Він починає деякі слова з латинської літери "v" - "viдвертих, viдстійна". Відкидаючи жарти, одразу повідомляю, що у психіатрії для такого явища є термін - "дисграфія". Наразі неможливо чітко визначити, чи це у даному випадку є симптомом до F81.1 "Специфічний розлад спелінгування", або має відношення до R48 "Дислексія та інші порушення впізнавання і розуміння символів, не класифіковані в інших рубриках" чи до іншого завхорювання... Але у тому, що це симптом саме психічного розладу, навіть і не сумнівайтеся!))

Коротко підсумую.
Я не знаю, що це за істота, але на мою думку, вірогідність того, що вона психічно хвора, з огляду на сказане, а також характер її дій, стилістику її дописів складає не менше 80%..
Tags: дебилы блядь...
Subscribe

 • * * *

  1. Україна – друга в Європі за добовою смертністю від коронавірусу 2. Епідемія ковід: в Україні знову більше 23 тисяч заражень за добу 3.…

 • Велике Петиційництво

  Гарна петиція на протидію PR'аству усіляких Кернесів-Терехових і Зеленських: №22/123558-еп . СУТЬ ЗВЕРНЕННЯ: Зобов’язати органи державної влади…

 • Порошенко снова обкрадывает Украину

  Leaked documents in the Pandora Papers trove reveal that Zelenskyy owned shares in an anonymous offshore entity, as did some of his business…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 75 comments

 • * * *

  1. Україна – друга в Європі за добовою смертністю від коронавірусу 2. Епідемія ковід: в Україні знову більше 23 тисяч заражень за добу 3.…

 • Велике Петиційництво

  Гарна петиція на протидію PR'аству усіляких Кернесів-Терехових і Зеленських: №22/123558-еп . СУТЬ ЗВЕРНЕННЯ: Зобов’язати органи державної влади…

 • Порошенко снова обкрадывает Украину

  Leaked documents in the Pandora Papers trove reveal that Zelenskyy owned shares in an anonymous offshore entity, as did some of his business…