Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Порівняльний аналіз Державного бюджету-2020. Державне управління справами, Секретаріат Кабміну

Спільний проект сайту «Тверезий погляд» і команди «ЗеФакТи» – аналіз Державного бюджету України на 2020 рік.

Президент України
Державне управління справами

Загалом видатки на ДУС порівняно з попереднім роком зменшились на 39,3 млн грн (ДБ-2020 передбачає розмір видатків для ДУС 2,4 млрд грн), разом із тим збільшено сумнівні видатки, а саме – на фінансову підтримку санаторно-курортних закладів та закладів оздоровлення на 18,4 млн грн, а також, незважаючи на задеклароване скорочення кількості працівників ОПУ, видатки на заробітну плату збільшились на 19,5 млн грн.

Що зменшилось у видатках ДУС порівняно з попереднім роком:


 • На 13,3 млн грн фінансування наукової і науково-технічної діяльності у сфері державного управління, стратегічних проблем внутрішньої та зовнішньої політики і з питань посередництва та примирення при вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів).

 • На 39,8 млн грн зменшено видатки на надання медичних послуг медичними закладами.

 • На 11,1 млн грн — Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал».

Так, з аналізу видатків ДУС можна зробити висновки, що Президента та Уряд більш цікавить підвищення якості відпочинку чиновників, аніж відновлення цілісності культурного простору України та підвищення якості державного управління, вивчення проблем внутрішньої та зовнішньої політики.

Порівняльний аналіз Державного бюджету-2020. Державне управління справами, Секретаріат Кабінету Міністрів

Виконавча влада
Секретаріат Кабінету Міністрів

Видатки для СКМУ передбачені в розмірі 3,6 млрд грн, що більше ніж у попередньому році на 1,77 млрд грн.

Видатки для апарату СКМУ збільшені на 82,6 млн грн та складають 423,4 млн грн.

Збільшення видатків для Секретаріату Кабінету Міністрів України удвічі обумовлено введенням з 20.10.2019 прямого підпорядкування Державної служби статистики України та здійснення цією службою у 2020 році перепису населення (у 2020 році збільшено видатки на спостереження на 1,1 млрд).

Слід зазначити, що останній перепис населення відбувся 2001 року, а вартість його проведення (разом зі збором інших статистичних даних) коштувало приблизно 21,2 млн доларів США (106 млн грн, курс долара коливався від 4,80 грн за 1 долар США до 5,25), що за курсом 2019 року дорівнює 515,4 млн грн.

Вважаємо, що визначення СКМУ головним розпорядником видатків, передбачених для Держстату, може бути обумовлене необхідністю взяття під контроль висвітлення статистичних даних.

Значно зменшено загальнодержавні видатки СКМУ на підтримку реалізації комплексної реформи державного управління, яка у ДБ 2020 передбачена у розмірі 1 млрд грн (на 230 млн грн менше порівняно з попереднім роком).

https://tverezo.info/post/113320


Tags: Україна, статистика, экономика
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments