Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Зростання економіки та кінець епохи бідності вони нам це обіцяли!

2019 рік обираються новий Президент, депутати ВРУ та призначається новий Уряд. Починається робота по зростанню економіки, нам обіцяють за 5 років ріст ВВП на 40% та багато іншого.

Разом з тим у Президента і Уряду не було ані плану економічного розвитку, ані власної політичної волі. Рішення які приймались були хаотичні, а в деяких випадках навіть суперечливі. Так масовий продаж Урядом ОВДП, щоб закрити дірки в бюджеті, призвів до посилення гривні.

Ці та інші дії Уряду Зеленського породили наступні негативні наслідки у 2019 році:
1) падіння промисловості на 1,8%, причому у грудні 2019 падіння склало 8,3%;
2) значний удар по експортерам;
3) рекордна за 19 років заборгованість по заробітним платам;
4) невиконання плану надходжень до держбюджету митницею;
5) дефіцит державного бюджету у розмірі 120 млрд грн;
6) провал переговорів з МВФ щодо отримання траншів з фінансової допомоги;
7) спад росту ВВП, у четвертому кварталі ріст ВВП склав лише 1,5%, що значно нівелювало досягнення попередніх кварталів та забезпечило загальне зростання лише у 3%.

З усім цим багажем ми увійшли у 2020 рік, в якому проблеми починають нарощуватись сніговою кулею, вже у січні значне невиконання плану надходжень до державного бюджету на 14 млрд грн, падіння промисловості на 5,1% у порівнянні з січнем 2019 року.

У лютому 2020 року спостерігалась аналогічна ситуація з недонадходженнями до державного бюджету, але вже приховане податковими зборами. Так у лютому спостерігається перевиконання плану податковими органами, що дозволило виконати місячний план по надходженням на 95%. Разом з тим є численні повідомлення щодо звернення податківців до підприємців з проханням сплатити податки завчасно. Отже, чи не це стало підставою перевиконання плану у лютому?

Вперше за 4 роки у лютому 2020 р. ВВП впало на 0,5%.

Враховуючи все це, влада вже розуміла про значний критично поганий стан економіки та намагалась все це приховати, перемкнути увагу суспільства з нефахових дій Зеленського на провали його Уряду. Приховати не вдалось!

Світова економічна криза, зумовлена коронавірусом, зупинка виробництва в Китаї завдали удару по всьому світі та по найбільшим корпораціям Apple, IKEA та інші.

А ми замість розроблення та прийняття антикризових рішень призначаємо новий Уряд без ключових міністрів економічного блоку. Вперше за всю історію української державності люди відмовляються обіймати топ-позиції в Кабміні.

Березень 2020 року. Міністра економіки в нас досі немає, уряд звітує виключно про стан розповсюдження коронавірусу на території України, антикризових програм ніхто не пропонує, прогрес у переговорах з МВФ відсутній, Нацбанк за день «спалює» 250 млн дол США, щоби безуспішно втримати штучно завищений курс гривні.

На жаль, в умовах кризи Україна не зможе залучати кошти на міжнародному ринку, Україна так і не стала державою верховенства права, а тому можна сказати: «До побачення іноземні інвестори»?
Я так розумію, з Оману і Давосу досі ніхто не приїхав?
Няні не готові?!

А що буде далі з гривнею? Напевно, що про стабільність мова не йде, більш того, гривня буде перебувати під тиском через вихід іноземних інвестиційних банків та фондів з ОВДП, номінованих в гривні (орієнтована сума 4,5 млрд.дол.США).

Тому нам слід готуватись до глибокої рецесії, адже за коронавірусом влада кризи не бачить! Але криза у нас не через коронавірус чи світові тренди. Криза розпочалася задовго до того, в головах, через печерну неадекватність і глибоку некомпетентність Зеленського і його команди.

Співпраця з Заходом згортається, війна з Кремлем завершена, бо у нас «внутрішній конфлікт»?

Чекаємо як у 2013, що Кремль дасть позику-хабар нинішній владі, аби епоха брехні, капітуляції та олігархів тривала далі?

Володимир Омелян
https://tverezo.info/post/113431
Tags: Україна, а я ведь говорил, виздобули, экономика, ітогі падведьом
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments