luk_aa (luk_aa) wrote in bitter_onion,
luk_aa
luk_aa
bitter_onion

Распетый мальчик. Как Кремль сделал из 12-летнего Максима Ткачука идеологическую бомбу

Хлопчик з Волині Максима Ткачук на кацапські гроші ("Россотрудничество" детектед) поїхав в Англію на кацапський конкурс і заспівав там кацапську пісню, за що і отримав кацапську премію.
Корисні ідіоти з волинської «Свободи» почали було хейтити Максима, але потім відкотили і сказали, що хлопчик хороший і в усьому винні кацапи (з чим, в принципі, не можна не погодитися).
Кацапи ністерпєлі і підняли штормову поцреотіческую хвилю про розп'ятого Максима. У перших рядах, як завжди, підстилки странаюа, іадейліком та інша медіа-нечисть. Слідом підтяглися центральні кацапські ресурси. Зворушливий до соплів флешмоб про розп'ятого Максима розкручений і поцреоти хором співають "Смуглянку". Провокація вдалася.

P.S. Особисто я Бикова не люблю та вважаю "Стариків"(у тому числі "Смуглянку") лубком. Мені більше до вподоби "Хроніка пікіруючого бомбардувальника"
Tags: Україна, дебилы блядь...
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments