Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Дорогий днівнічок

Давно не писав тобі про Дуолінго. Так от, я займаюсь. Щодня. Десь під 40 хвилин, ще півгодини йде підготовка різна, як я вже писав 29 лютого.

Позаминулого тижня було тєжко, бо я почав добу о 2й ночі, тобто в американський день, і Дуо записав мене в групу з американцями і латиносами, а вони (як я писав) упорні. Мені заканало з першим місцем, але не просто так -- я працював.

А минулий тиждень я розпочав десь о сьомій ранку за Києвом, це типовий час для паків та кацапів.
І от пан ukurainajin просив повідомити відчуття. Відчуття такі -- паки та кацапи то ліниві створіння. Минулого тижня я робив десь 70-80 папуг на добу і я четвертий в рейтингу. І то при тому, що вчора я не займався, бо все одно купив того амулєта для байдикарів. ...Там он кацапка Ксєнія другу добу вісить з 388 папуг, мабуть бухає з п'ятниці, вже вилетіла з зони підвищення.

А я стопісят зробив сьогодні і тільки що отримав  558 досвіду за тиждень, програму мінімум перевиконано -- я маю попасти в нову лігу.

Кароч, навіть Дуо показує що кацапи -- ліниві свині. А я -- розумник та красавчєг. Хоча підозрюю, що на фоні кацапів навіть кіт мого свата винлядав би розумним!

Tags: 40+, кацапознавство, навчання, освіта
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments