Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Про коронавірус

ya_jydobandera пише:

з китайських джерел:
1) Вірус небезпечніший за грип чи грві.

2) Небезпечніший він через швидкість розповсюдження та довгий інкубаційний період, коли один хворий з легкістю може передати вірус десяткам оточуючих

3) Низька смертність лише завдки медичній допомозі, без неї вона зросте у рази

4) Найбільша небезпека полягає у тому, що ліків до сих пір нема

5) Медична система будь якої країни може впоратись лише на початку епідемії, і якщо не вжити жорстких карантинних заходів, то банально не вистачить лікарів і мед апаратури, внаслідок чого смертність може сягнути 20-25%.

6) Китайське керівництво вважає усі безпрецедентні карантинні заходи виправданими, та вважає помилковими дії Ірану, США та Північної Кореї стосовно запереченню загрози пандемії коронавірусу. Якщо дії цих країн не зміняться найближчим часом, Китай закриє авіасполучення з цими країнами.


Це переказав я те, про що говорить китайське телебачення. Мені важко казати чи то є правда чи ні, але вигляда ця інформація цілком логічно. Тож мені досить дивно спостерігати за МОЗ України, адже медобслуговування в Україні і без того у рази гірше за китайське. Тож якщо гряне пиздець, то це буде таки справді пиздець. Хоча, зейовбакуватому керівництву похуй, будуть пиздіти, що все добре і не почервоніють.

ya_jydobandera https://ya-jydobandera.livejournal.com/76219.html

ЗИ Приблизно те ж саме пише американська преса, стурбована тим, що в США 442 хворих, 19 смертей (годину тому дивився, це інфа на ~ 5 ранку за Києвом).
Tags: коронавірус, медицина/здоровье
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments