Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Можу вас привітати з вибором, голосувальники за зелених.

Можу вас привітати з вибором, голосувальники за зелених. Я про ту нібито “патріотичну” частину. Бо я вас попереджав, що в епоху діджиталізації ваш ідіотизм на виборах 2019 року буде для вас соромом на все життя, який ви не змиєте.

Ось тут зрадники в особі новоприставленого зібралися подавати воду в Крим під абсолютно надуманою причиною.


Міжнародне право (стаття 5 Женевської конвенції), яке покладає відповідальність за соціальну, гуманітарну і будь-яку іншу ситуацію на окупанта, покладає її не випадково. Бо:

1) держава, території якої окупували, навіть забезпечуючи своїх громадян, не може гарантувати правильний розподіл ресурсів, не може гарантувати, що ресурси до них дійдуть, не може забезпечити справедливість і законність.
Інакше кажучи: ми ніяк не можемо гарантувати чи контролювати процес постачання води і не знаємо, куди вона потрапить: громадянину чи на військову базу окупанта.

2) логіка подібних дій влади, територію якої окупували, є дефектною. Адже окупант може далі й далі окуповувати території, а фінансувати це будуть громадяни країни, яку окуповують.
Інакше кажучи: давайте їм ще за кримський міст заплатимо, за побудовані незаконно електростанції, бо це ж теж можна пояснити як “соціальну кризу”. Давайте побудуємо на окупованому Донбасі заводи, орки старі розпиляли і вивезли в росію, а без цього там соціальна криза і наші громадяни.

3) досить дивно виглядає таке картонне переживання за долю наших громадян в частині води. А що, наприклад, в частині законності? Свободи слова? Свободи віросповідання і релігії? Не садять в тюрму кримських татар, не переслідують патріотів за прапор чи ще щось? Чому товаріщь шмигаль не переживає за цю складову життя наших громадян? Чому переживає тільки за відсутність води на військових базах?

Інакше кажучи: те, що говорить товаріщь Шмигаль всупереч нормам міжнародного права, здорового глузду і військово-політичної ситуації, має чіткі ознаки колабораціонізму і державної зради.
І ви зробили це разом.

Mason Lemberg

Tags: Зеленский/Слуга Народа, агенти Кремля, виздобули, зебилы, зрада
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments