Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Повинні ви любити ..

Не так. Любити ми, зрозуміло, не _повинні_ нікого.
Але й мстити теж не правильно.

Прийшов тут лист "а давайте Трімцу зробимо те саме, що він -- підемо насеремо".

І чому я проти і що хочу вам сказати:
1) по-перше, а ні мене а ні вас не мине доля і ми постаріємо. І когнитивні здібності впадуть до рівня Трімця (ну може не так низько, але подібно).
...У домі, де я жив, був дідусь з погонялом "духмяний горішок", він йшов а зі штанім вивалювались, вибачте, ковтюхи лайна. Але, кажуть, допоки дідок дружив зі стріхою, він був геть нормальним і всі то пам'ятали.
Я впевнений, що тим з нас,хто почне травити Трімца, який за рік опустився до рівня каналізації, Карма на старості дасть те саме -- прийде Альцгеймер, тролі та нетримання калу.

2) по-друге, зрозумійте, він гонить тролів до нас ще в надії, що ми прийдемо до нього лаятись та піднімемо соцкапітал йому. Забудьте про нього і може він забуде про нас. Нехай його тролять ідіоти.


Tags: trim-c, навіяло, психіатрія
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments