Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

"Новий" уряд Зеленського -- повернення старих облич

Ну, вітаю всіх. Спостерігаючи за виїзним шоу «95 квартал» у Верховній Раді, я сьогодні ледве втримувався від сміху і глузів. Героїчна і безкомпромісна боротьба з Порошенком добігла свого логічного кінця – Україна остаточно здала себе сама під керівництво олігархів.

Я не мав і не маю жодних сентиментів до екс-прем’єра Гончарука. Цей пан, який в своєму житті ніколи не керував ані виробництвом, ані районом, півроку займався повністю не своєю справою. Діра в бюджеті у 100 мільярдів, провал комунікації влади з суспільством, ганьбище під назвою «евакуація українців з Китаю» – все це прямі наслідки супер-проблеми яка називається «дилетанти у владі». Нічого кращого Гончарук і його братія зробити не могли. Марно чекати виконання симфоній від того, хто не знає нот. Гончарук не вміє і ніколи не вмів керувати Україною, все решта – наслідки. Незрозуміло лише, нащо йому було так ганьбитися?!

Але епоха «нових обличь» – тепер фсьо. Зеленський сьогодні влаштував неповторну боротьбу з самим собою. Бо критикуючи Гончарука і компанію, він якось забув пригадати – хто їх зібрав? Хто примусив парламент їх обрати? Хто мінімум раз НЕ прийняв відставку Гончарука?

«Нові обличчя» – все. Відтак керувати економікою країни будуть старі обличчя. Ті, що залишилися з часів Януковича. А ще ті, що пов’язані з олігархами, які так бісили завжди всіх наших борцунів та активіЗтів. Ласкаво прошу шанувати ДТЕКівця Шмигаля. Я так розумію, тепер безглуздо питати: «Чому Ахметов не сидить?»

Ласкаво прошу шанувати всі інші старі обличчя – Ємця, Уманського, Бессараба тощо. Задоволені? Це той самий Кабмін, про який ви мріяли? Окреме вітання тим, хто зносив Порошенка через ненависть до міністра МВС Арсена Авакова. Смакуйте миленькі, попри все Аваков – міністр, і його влада не зменшилася аж ніяк.

Казка закінчується. Коні перетворюються на щурів, карета – на гарбуза, а красуня-принцеса на замурзану Попелюшку. Палке бажання нових облич у владі завершилося поверненням до влади облич старих. І це тільки початок процесу – ми ще побачимо у владі до болі знайомі кадри часів дядечка Азарова. Інакше й бути не може. Ще до виборів я писав, ХТО саме іде до влади під зеленими прапорами коміка з «95 кварталу». Це й відбувається. Насолоджуйтеся. Щоб аж за вухами лущало.

Але є й гарна новина – зате не Порох. Повалення президента Порошенка, певно, вартувало того, аби здобути президента пахолка олігарха Коломойського з прем’єром пахолком олігарха Ахметова. Так же краще? Чи ні?

Скільки ще треба от таких поворотів, аби збагнути – в нинішній Україні може бути або як за Порошенка, або набагато гірше?

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Tags: а я ведь говорил, виздобули, зебилы, реванш
Subscribe

 • Про статейку Путіна

  Доволі вторинна за змістом стаття Володимира Путіна про росіян та українців цікава лише тим, що задає той простір, у якому віднині мають…

 • gorky-look.org.ua и прочая земная суета

  Ладно, уговорили! Стэндалон выключать не буду, хотя, честно признаюсь -- смысла его держать таки не вижу. Но раз вы так настаиваете, то прошу…

 • Луковое Наследие

  В связи с, я скоро отключу стэндалон. Но тут пришла в голову идея, а что если собрать все посты Профессора в блоге ЖЖ с самого ноября 2014 и сделать…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments