Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Наша краща рубрика "нас не так зрозуміли"

[Шмигаль: мене не так зрозуміли, я не казав нічо такого]
Шмигаль: мене не так зрозуміли, я не казав нічо такого
Глава уряду визнав, що з технічних причин поділити воду, яка піде людям і воду, яка піде на військові бази Росії неможливо

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль уточнив свою заяву про необхідність подачі води з окупований Росією Крим.

За словами, глави уряду, формат ток-шоу не найкращий, аби обговорювати складні питання. Наприклад, питання подачі води в Крим.

«В черговий раз хочу наголосити, що уряд не забуває про українців, які живуть на території тимчасово окупованого українського Криму. Ми хочемо допомагати цим людям. Ми хочемо, щоб вони відчували, що ми піклуємося про них», - написав Шмигаль на своїй сторінці у Facebook.

Він також визнав, що з технічних причин поділити воду, яка піде людям і воду, яка піде на військові бази Росії неможливо.

«Ця теза загубилася у галасі студії. Позиція залишається незмінною: ми хотіли би подавати воду нашим громадянам, але не можемо і не маємо технічної змоги робити цього до деокупаціі півострова та повернення його до складу України», - резюмував новопризначений прем’єр-міністр України.


Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/shmigal-proyasniv-svoyu-skandalnu-zayavu-pro-podachu-vodi-v-okupovaniy-krim-663915.html

Tags: а я ведь говорил, виздобули
Subscribe

Recent Posts from This Community

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments