Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Лісник прийшов

Президент Порошенко:
Дякую, що залишаєтеся небайдужими і збираєтеся тут, під ДБР, щоб викорінювати паростки реваншу. Символом реваншу є призначення Бабікова – адвоката Януковича, який вніс дух Януковича в Державне бюро розслідувань і руйнує незалежність слідчих і правоохоронних органів.

Ми сьогодні знову з добрими новинами: вчора суд прийняв, а сьогодні ми отримали судове рішення, за яким ДБР зобов’язується розглянути і закрити кримінальну справу, по якій я сьогодні запрошений до ДБР. Це рішення про аналіз сплати податків, поданий маріонеткою Коломойського, який називається «мама любит скорость». Друге рішення суду зобов’язує ДБР порушити кримінальну справу проти нього за завідомо неправдиве повідомлення про злочин.

Пропутінська п’ята колона ОПЗЖ, контрольована Портновим, який є куратором ДБР, влаштувала вчора справжній шабаш. Співучасники шабашу – ті, хто вступив з ними у союз – маріонетки Коломойського і монобільшість «Слуга народу» Зеленського, що стали на їх бік.

Мова не йдеться про особистість нового Генпрокурора. Мова про руйнацію незалежності прокуратури і судів в Україні. Останні 2 тижні по всьому світу у найавторитетніших виданнях, наприклад, у «New York Times», пишуть про Україну як про державу, де панує політично вмотивоване правосуддя, політичні переслідування. Такого не було з часів Януковича. Це – яскрава демонстрація повернення України у часи Януковича і поступового перетворення прокуратури на прокуратуру Пшонки, а Офісу президента – на Адміністрацію президента Януковича.

Нас багато, народ і правда з нами. І ми точно їм це доведемо. Надто велику ціну Україна заплатила, щоб у нас була демократія та свобода слова. Ми сьогодні тут, щоб донести правду. Дякую усім, хто мене підтримує.

Слава Україні!

https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/488545391839630/

Tags: Порошенко, ні реваншу Путіна-Зеленського
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments