Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

«Час говорити правду – все, що Зеленський обіцяв рік тому, виявилось обманом»

Усі обіцянки, які президент Зеленський роздавав майже рік тому народу України, виявилися обманом. А намагання прикрити цей обман заміною одного уряду Зеленського на інший уряд Зеленського – це спроба перекласти свою відповідальність. Про це заявив лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий Президент України Петро Порошенко журналістам у кулуарах Верховної Ради.


https://www.youtube.com/watch?v=NFOsmkHbyMc


«Ми дійсно бачимо, що це був дуже важкий рік для України. Сподівання не справдились. Я не буду перелічувати всіх прорахунків у безпековій сфері, в міжнародній сфері, включаючи розведення, включаючи руйнування світової коаліції – що є прямим завданням Верховного головнокомандувача і президента країни», – зазначив Порошенко.

«Величезні проблеми є в соціальній сфері. Це індексація пенсій, про яку згадав Володимир Зеленський. Це є уповільнення зростання заробітних плат, і ненадходження коштів до державного бюджету, і проблеми з виплатами субсидій, і проблеми з імпортом електроенергії. Ще раз хочу наголосити – це був уряд Зеленського і сьогодні обирається другий уряд Зеленського»

Повністю тут https://tverezo.info/post/113120

Tags: а я ведь говорил, виздобули, зебилы
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments