Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Коронавірусна хвороба (COVID-19) -- поради для громадськості

УВАГА!
Це достатньо точний переклад статті з сайту Всесвітньої організації охорони здоров'я. Єдине що було додане мною, то опис стану розумових нездібностей зеленого міністра охорони здоров'я. Але стаття не є авторизованим перекладом, тому звертайтесь до оригіналу у разі непорозумінь перекладу.
Передрук статті вітається, з посиланням на сайт ВООЗ та це джерело.


Коронавірусна хвороба (COVID-19) -- поради для громадськості

Основні захисні заходи проти нового коронавірусу
Часто мийте руки
Регулярно і ретельно очищайте руки спиртом на основі спирту або мийте їх з милом.
Чому? Миття рук з милом або використання ручного втирання на основі спирту вбиває віруси, які можуть бути на ваших руках.

Підтримуйте відстань до людей
Витримуйте принаймні 1 метр (3 фути) відстань між собою та тим, хто кашляє чи чхає.
Чому? Коли хтось кашляє або чхає, вони розпорошують невеликі крапельки рідини з носа чи рота, які можуть містити вірус. Якщо ви занадто близько, ви можете вдихнути крапельки, включаючи вірус COVID-19, якщо у людини, що кашляє, є захворювання.

Не торкайтеся очей, носа та рота
Чому? Руки торкаються багатьох поверхонь і можуть підхопити віруси. Після зараження руки можуть перенести вірус на очі, ніс чи рот. А звідти вірус може потрапити у ваш організм і може захворіти.

Практикуйте гігієну чихання
Слідкуйте за тим, щоб ви та оточуючі люди дотримувалися належної гігієни дихання. Це означає покривати рот і ніс носовичком, тканиною, серветкою або коли того нема -- зігнутим ліктям. Потім негайно утилізуйте використану тканину.
Чому? Крапельки рідини поширюють вірус. Дотримуючись належної гігієни дихання, ви захищаєте оточуючих людей від вірусів, таких як застуда, грип та COVID-19.

Якщо у вас лихоманка, кашель і утруднене дихання, зверніться до лікаря як можна скоріше
Залишайтеся вдома, якщо вам погано. Якщо у вас лихоманка, кашель і утруднене дихання, зверніться до лікаря. Дотримуйтесь вказівок локальноно органу охорони здоров’я. Для України -- то не довбанута Скалецька, то ФБ Супрун,
Чому? Державні та місцеві органи влади матимуть найсвіжішу інформацію про ситуацію у вашому районі. Заздалегідь зателефонувавши, ваш лікар може швидко направити вас до потрібної медичної установи. Це одночасно захистить вас і допоможе запобігти поширенню вірусів та інших інфекцій.

Будьте в курсі та дотримуйтесь порад, наданих лікарем
Будьте в курсі останніх подій щодо COVID-19. В біттер-оніон ми будемо регулярно публікувати наукову і медичну інформацію.
Дотримуйтесь порад, наданих вашим лікарем, вашим національним та місцевим органом охорони здоров’я, можливо вашим роботодавцем щодо того, як захистити себе та інших від COVID-19.
Чому? Державні та місцеві органи влади матимуть найновішу інформацію про те, чи розповсюджується COVID-19 у вашому районі. Їх поради, що повинні робити люди у вашому районі, щоб захистити себе можуть бути найкращими (не за Зеленського).
Оригінал: www.who.int
Поширюйте поради -- з посиланням на сайт ВООЗ та це джерело.


Tags: коронавірус, медицина/здоровье, поради
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments