Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Активне читання: записувати книги як майндмепи

Ведення читацького щоденника допомагає читачу в багатьох речах. Це й краще зрозуміти і запам'ятати книгу, навчитися грамотно оформляти свої думки, читати усвідомлено, виділяти головне в творі, оцінювати події-персонажі або факти, висловлювати свої емоції і почуття від прочитаного.
Американці настільки впевнені в перевагах, що існують цілі розділи та книги, як то робити. Є готові зошити або шаблони щодонників читача для "кей твелв" -- системи шкільної освіти. ...В тупому совку того не було, максимум деякі вчителі вимагали абстрактних "днєвнік кніг", в який вони потім безжалістно лізли брудними руками "а пачєму Павлік Марозов хуй? Он же за Лєніна. Ну і что, что родітєлєй посаділі, зато ему піанерскій галстук далі".

Я не веду щоденника читача, але для гарних (тобто не для всіх) книжок я малюю майндмепи. Десь так:https://www.youtube.com/watch?v=k1rwf370z5EНасправді, з досвідом , під впливом книги та залежно від настрою, майндмепи відрізняються і за підходом і за стилем. Кожен з тих, хто перечитував книгу декілька разів не дасть сбрехати -- кожного разу гарна книга по іншому сприймається, ну а погану й перечитувати не треба.

* * *

Ось тут чувак зробив карти по фільмам "Зоряних воєн".


Поки він думав про те, як намалювати, поки малював, його мозок обробляв всю цю інформацію. І тепер він це пам'ятає назавжди.

* * *

Зараз я перечитую "сам собі МВА", попереднє читання я занотував десь так (на фото дуже подібний на мій малюнок).

Це, вже друге, читання приведе до іншої мепи, яка разом зі старою допоможе мені уяснити деякі речі.

* * *

Чому б вам не спробувати намалювати майндмепу улюбленої книги сьогодні ж ввечері?


Tags: 40+, книги, навчання
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments