dagrael (dagrael) wrote in bitter_onion,
dagrael
dagrael
bitter_onion

Зелені реформи у армії продовжуються

Пишу цей пост на доданок до ось цього посту шановного пана grzegorz.
Бо як то кажеться, аж трісьот. Блядські "реформатори"...

Але спочатку до суті. Наводжу новину повністю.

[Spoiler (click to open)]Аналіз реального стану виплати у 2019 році військовослужбовцям Збройних Сил України матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань показав, що її отримали не більше третини військових. Не було сформовано чітких критеріїв виплат такої допомоги, що сприяло упередженим та суб’єктивним підходам на етапі її розподілу безпосередньо у військових частинах.

З одного боку, це викликало соціальну напругу у Збройних Силах України, а з іншого — сприяло корупційним проявам.

При цьому подібна ситуація мала місце вже не один рік поспіль, адже забезпечення виплат матеріальної допомоги усім військовослужбовцям у повному обсязі потребує значного фінансового ресурсу.

З метою уникнення негативних явищ у військових колективах, з урахуванням наявного фінансового ресурсу за фондом грошового забезпечення військовослужбовців у 2020 році, наказом Міністерства оборони України від 18 лютого 2020 року № 45 «Про бюджетну політику Міністерства оборони України на 2020 рік» встановлено виплату військовослужбовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань у розмірі одного окладу за їх військовим званням.

Такий підхід, по-перше, значно збільшить кількість військових, які зможуть отримати допомогу — потенційно до 100 %, а по-друге, покращить прозорість і справедливість процесу її виплати.

Водночас, з урахуванням існуючих розмірів окладів за військовим званням триває робота з удосконалення процедури виплати матеріальної допомоги.

Зокрема, спеціально створена експертна група має визначити випадки, що потребують обов’язкової виплати допомоги та чіткі критерії при прийнятті відповідних рішень для керівників, командирів військових частин.

За результатами роботи експертної групи будуть внесені зміни до наказу Міністерства оборони України від 18 лютого 2020 року № 45 «Про бюджетну політику Міністерства оборони України на 2020 рік».

Також у Міністерстві оборони України створена робоча група під керівництвом першого заступника Міністра оборони, яка напрацьовує концептуальні зміни в системі грошового забезпечення військовослужбовців за принципами країн Альянсу, де розмір грошового забезпечення та матеріальної допомоги військовослужбовця визначається у залежності від окладу за військове звання.

http://www.mil.gov.ua/news/2020/02/20/oficzijna-pozicziya-minoboroni-ukraini-shhodo-viplati-vijskovosluzhbovczyam-materialnoi-dopomogi-dlya-virishennya-soczialno-pobutovih-pitan/


*****
Отже, що маємо?
Маємо недостатнє фінансування сектору соціального захисту військовослужбовців ЗС України. Простіше кажучи, грошей не вистачає.
Чому не вистачає? Тому, що негідник Порох суттєво збільшив оклади за військовим званням. Він просто підставив бідолашного бубочку, в якого тепер не вистачає грошей, аби платити воякам.

Що треба зробити, аби їх вистачало?
Ні, невірно, не треба збільшувати обсяги фінансування - навпаки, треба зменшувати норми! Щоб усім хоч потроху, але вистачило! Який чудовий соціалістичний принцип... "Взять все и поделить".
І при цьому верещати про корупцію, нечіткість критеріїв, прикритися "принципами країн Альянсу"... Але блядські клоуни чемненько затикають рота, коли їм нагадають про рівень грошового забезпечення за тими самими "принципами й нормами країн Альянсу".

І як ви гадаєте, дасть це очікуваний ефект "зниження соціальної напруги у Збройних Силах України"?
Не думаю. Дуже непогано знаючи ситуацію в ЗСУ, можу із впевненістю сказати, що це ЗБІЛЬШИТЬ втрату кадрів в армії. Зате як чудово, адже тим, що залишаться, усього вистачить "за принципами країн Альянсу"!

Можу запропонувати "чотким реформаторам" ще кращу ідею, яка вочевидь відповідає їхнім намірам.
Вона дуже проста.
Скоротити армію ВДВІЧІ. Ще краще - ВТРИЧІ. Профіт буде повним!

Дивіться самі - 1) грошей стільки вже не треба, їх вистачатиме на армію, яка 2) зменшиться і нарешті влізе у смартфон, туди, куди вже впихують усю державу. При цьому 3) реалізуються (ну, неповністю, частково, але ж "мы не можем все сразу, дайте еще 100 дней") "принципи країн Альянсу", і 4) на вивільнені кошти бубочці можна буде регулярно літати до Оману з корєшами, або запиляти силу-силенну прикольних відосіків.
Адже не варто забувати, що 6) ми вже перестали стріляти, відводимо війська. Незважаючи на деякі "прикрі провокації", що інколи трапляються, ми впевнено "йдемо до миру", отже, 7) навіщо нам така велика армія?..
Її взагалі варто скорочувати.

Зелений профіт як він є.
І все ж по-чесному, стежте за руками - "за принципами країн Альянсу"!


Subscribe

Recent Posts from This Community

 • Масла — ніхуя!

  Схоже, спогади саме про цю продовольчу ситуацію надихнули Класика написати сценку про масло.

 • Хто про шо, а я знову про вакцину

  Шановне панство, а хто зна, як можна перевірити, що Україна точно купила цей індійський Ковішилд, а не отримала у рамках фонду COVAX безкоштовно? Бо…

 • Пам'ятаємо, не пробачимо

  Вчора, 1 березня, були чорні роковини захоплення Харківської ОДА російськими засланцями. Росіяни навіть не приховували свою…

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments