Узеленського падають рейтинги

У Зеленського падають рейтинги. Навіть за даними «Центру Разумкова» майже вдвічі, тобто 40%. 

Уряд та Верховна Рада мають абсолютну недовіру - 65-67% громадян вже не довіряють цим «монобільшісним» інституціям.

Проте, я б звернув увагу на інші цифри. У п‘ятницю Демініціативи разом з тим же Центром Разумкова опублікували дані, що лише 25% українців вважають, що країна рухається в правильному напрямку. 52% вважають що ні.

Це і є реальні рейтинги влади, адже ще у вересні 60% вважали, що країна рухається в правильному напрямку. Тобто подіння в 2,5 рази.

Зеленський разом з Офісом президента намагається знайти цапа-відбувайла, щоб відвернути увагу від єдиної персони, яка несе відповідальність за ситуацію в країні - президента. Такими «цапами» вже скоро стане Кабмін та Верховна Рада, перший буде змінений, а парламент цілком ймовірно вже ввосени піде на дострокові вибори.

А зважаючи на наростаючі проблеми в країні, можливу повноцінну капітуляцію, здачу інтересів під Кремль - вибори здаються вже не такою утопічною ідеєю.

Андрій Смолій

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded