Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

В США заявили, що Росія веде кампанію з дезінформації щодо коронавірусу

Росія веде кампанію з дезінформації про коронавірус, використовуючи тисячі фейковий акаунтів в соцмережах.

Джерело: AFP з посиланням на чиновників Держдепартаменту США

Дослівно: "Тисячі акаунтів у соцмережах, пов'язані з Росією, здійснюють скоординовані зусилля, щоб посіяти тривогу через коронавірус, підриваючи глобальні зусилля для боротьби з епідемією".

Деталі: Як заявили чиновники Держдепартаменту, яким доручено боротьбу з російською дезіфнормацією, у Twitter, Facebook і Instagram використовуються боти для просування теми, запущеної Росією, на декількох мовах.

Пряма мова в.о. помічника держсекретаря США по Європі і Євразії Філіпа Рікера: "Намір Росії полягає в тому, щоб сіяти розбрат і підривати інститути США зсередини, в т.ч. шляхом прихованих кампаній зі шкідливого впливу. Поширюючи дезінформацію про коронавірус, Росія намагається загрожувати громадській безпеці, відволікаючись від глобальних заходів у сфері охорони здоров'я".

Деталі: За даними джерел, кампанія РФ з дезінформації "просуває необґрунтовані теорії змови про те, що США стоять за спалахом COVID-19 у явній спробі завдати шкоди іміджу США в усьому світі".

Представники США, включаючи співзасновника Microsoft Білла Гейтса, який витратив мільярди доларів на глобальні програми охорони здоров'я, також були звинувачені у причетності до створення і поширення вірусу.

Зокрема, заяви, які циркулюють у соцмережах, містять твердження про те, що вірус - "спроба США вести економічну війну з Китаєм", "біологічна зброя, розроблена ЦРУ", або "частина зусиль, що вживаються Заходом, для поширення антикитайської риторики".

Кампанія РФ з дезінформації звернула на себе увагу в середині січня - після того, як Китай заявив про третю смерть від нового коронавірусу.

pravda.com.ua

ЗИ: Власне, чому я все частіше пишу -- не читайте зеленківські та ватні ЗМІ, там виключно брехня та маніпуляції. Вчить англ мову, вчіться формулючати знання. Доречі, про останнє за півгодини буде пост.

Tags: вата, інформаційна війна
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments