Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Прощавай, розум…Віталій Гайдукевич
Віталій Гайдукевич

1. В день, коли згадують Небесну Сотню, нєдоразумєніє, яке відпустило до Росії убивць Небесної Сотні, шось там белькоче про Небесну Сотню і приносить квіти…

2. Людина на прізвище Вєнєдіктова, котра рулить інструментом репресій неугодних і відмазування угодних, каже, що закон про амністію учасникам Революції Гідності треба скасувати. Нє, ну для гуморивших ФСБшників при владі все логічно – убивць відпустити, тих, хто погнав з України упиря Януковича, засудити. Вважайте за анонс – скоро і Беркут легалізують, а по українців прийдуть.

3. Зараз ще на ток-шоу будуть виводити убивць, адвокатів-реваншистів і інших архітекторів демонтажу України – вони тепер “інша сторона, яку треба вислухати”. Не покарати за злочин, а вислухати.

[Spoiler (click to open)]

4. В день пам’яті тих, хто віддав життя за Цінності, влада як мавпа із погремушкою носиться з літаком евакуйованих. Комунікація рівня “Бог” – упоротий на всю голову малорослий самозакоханий божок. Замість спокійно і цивілізовано прийняти громадян України вдома, вони спершу самі качнули істерику, а потім БТР вивели забезпечувати спокій. Шо там Лавров казав? “Дбл, блд!” ©

5. А хто у нас виходить блокувати дороги, бо ж вірус прийде і покусає? Кажуть, 86% мешканців Нових Санжар голосували за Зеленського. Цікаво, а серед них скільки тих, хто проти щеплення, за ковбасу по 2.20, радянський пломбір і бажання податків менше, а пенсій більше? А хто з цих блокувальників, до слова, щеплений від звичайного грипу? Чи знають вони статистику туберкульозних хворих в країні? Чи пристібаються вони пасками безпеки в машині? А на задньому сидінні?

6. В соцмережах населення, яке не можна називати ублю… ну, короче, не можна, бо ж вони ображаються… Так от САМЕ ЦЕ населення тепер вважає, то шо Бубачка ідіот безголовий і криворукий, то Порох винен. Тобто косячить і робить всяку хєрню чучєло з комплексом Наполеона в режимі “всьо включєно”, а винен в тому Порошенко. Л – логіка. М – моск. Н – нєту.

7. Як показує реальність, щоб розігнати в країні тупий хайп на рівному місці вже навіть російських ІПСО не треба. Істеричити – шо дурню з гори котитися. А тепер уявіть, якщо буде РЕАЛЬНА загроза? Пофігу чого. Або реальна епідемія будь-якої недуги, або масоване вторгнення московитів… Уявили масштаби емоційної катастрофи? Мародерство і “піду по трупах” вб’ють країну миттєво.

8. … емммм.. хіба треба дивуватися, що люди не чують аргументів, не бачать доказів і прикладів, обламуються, але вірять тим, хто яскравіше триндить? Так якими словами їх називати? Чи “понять і прастіть”?

9. …Так а за що загинула Небесна Сотня? Де гідність? А за що загинули ті, хто захищали країну і захищають зараз?
ЗА ЦЕ?

10. Може покропить? Чи екзорциста смикнуть? Чи там, почати ляльки вуду шукать, шоб голки повисмикувати?Tags: Зеленский/Слуга Народа, ітогі падведьом
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment