Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

СПОЧАТКУ ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВІДПУСКАЄ ВБИВЦЬ, А ПОТІМ КЛАДЕ КВІТИ НА МОГИЛИ УБИТИХ

Спочатку президент України Володимир Зеленський ухвалює рішення обміняти ексберкутівців, які вбивали людей під час Революції Гідності, а потім кладе квіти на могили вбитих Героїв Небесної Сотні.

Про це в ефірі "Прямого" сказав батько Героя Небесної Сотні Романа Гурика Ігор Гурик.

"Нам зателефонували вчора ввечері о дев’ятій годині вечора і запропонували піти на зустріч до президента, де була обмежена кількість місць, скажемо так. Напевно, як на шоу своє запрошують, вони так само хотіли й нас запросити. Я, звичайно, відмовився. Хоча, я хотів би з ним зустрітися, але наодинці, щоб не було ні камер, нікого. Просто подивитися йому в очі й задати декілька питань, і висказати своє йому".

Гурик також згадав, що родинам Героїв Небесної Сотні не дозволили покласти квіти біля меморіалу загиблим, доки це робив Зеленський.

"Коли він (президент Зеленський - ред.) йшов покладати квіти, мене там зранку не було. Але була частина родин, які приїхали з інших областей. Вони хотіли теж піти покласти квіти. Так їх просто не пустили. Розумієте? Просто не пустили.
Вся ця ситуація дуже болить. Що найбільш ганебне в цьому є, як на мене? Коли люди мерзли на Майдані та відстоювали честь і гідність свою і нашої держави, ця людина (президент - ред.) жартувала з цього всього, "добувала електроенергію", як він казав. Після цього вбивць, по яких є докази, що саме вони стріляли, саме вони вбивали, випустити цих убивць і йти тепер класти квіти людям, яких вбили, – як цю людину можна назвати?"

Раніше дружина Героя Небесної Сотні заявила, що Зеленський збрехав про те, що з родинами Героїв Небесної сотні погодили обмін екберкутівців.

Нагадаємо, виконувач обов’язків директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова виступила за скасування закону про амністію учасникам Революції гідності.

МИ НЕ ДОЗВОЛИМО ПРОРОСІЙСЬКИМ РЕВАНШИСТАМ ЯНУКОВИЧА ЗНИЩИТИ НАДБАННЯ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ - ПОРОШЕНКОprm.ua

Tags: Зеленский/Слуга Народа, виздобули, ні реваншу Путіна-Зеленського
Subscribe

 • Голову напекло

  Сьогодні, 12 серпня 2021 року, у Росії прем'єра художнього фільму « Солнцепёк». Пропагандистська стрічка присвячена подіям 2014 року в Луганську.…

 • Про статейку Путіна

  Доволі вторинна за змістом стаття Володимира Путіна про росіян та українців цікава лише тим, що задає той простір, у якому віднині мають…

 • Менталітет

  — Туди провели газ, — сказав я. — Хоча при совку він частково там був. Просто зараз зробили всім, хто хотів. А в сільмаг завозять продукти, одного…

promo bitter_onion Березень 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments