Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

до Зеленського прилетів "чорний лебідь"

Невеличкий такий, не критичний, напевне. Але чорний.
І прилетів він звідти, звідки він не чекав. Як і буває з чорними лебедями.


Нічого не передбачало такого розвитку подій сьогодні.
Точніше, Зеленський не передбачав.
Все ж ніби добре було.
Високі рейтинги малюють. Довіру малюють.
Політичні опоненти всі під шконкою, ніхто їм не вірить, особливо, якщо прочитати мантру про "28 років крали, брехали, а ці руки нічого не брали".

Та й з самим вірусом проблем не було. Туристи з Китаю спокійно прилітали в Бориспіль протягом цього часу і нікому не було діла до них.
Минулого тижня, щоправда, були якісь невеличкі протести в Обухові і в Шкло на Львівщині, але Зеленський цей сигнал проігнорував, списавши це на "політиків" і навіть пригрозив відвести хворих в Конче-Заспу до цих політиків.
Не знаю, про кого йому брехали "розвідники" (думаю, що нарощують ненависть до Порошенка), але я впевнений, що ніякі політики до цього не були причетні.
Зрештою, сьогоднішні події на Полтавщині це доводять.

Таким чином, предвісник прильоту чорного лебедя був проігнорований і списаний з порядку дня, ймовірно, через ненависть до Порошенка.

Тому було вирішено розіграти черговий спектакль про милосердного Батька Нації. І щоб українці не згадували про випущений "Беркут", адвоката Януковича в ДБР, Медведчука в парламенті, Рабіновича на параді в Москві, захоплені позиції на фронті, Оман та інші зашквари, - сьогодні мав бути знятий фільм про всепрощення, порятунок наших, і як Батько Зеленський піклується про українців.

А вийшло те, що вийшло.
Зганьбилися всі.

Тепер про причини цієї ганьби.
На мій погляд, таких причин є п'ять. Дві з яких - системні.

Причина перша. Системна.
Такого би ніколи не сталося 6 років тому, після Майдану, коли люди жертвували собою заради інших.
Але саме системне руйнування ідей Майдану, які передбачали самопожертву заради вищих цілей, дискредитація позитивних суспільних процесів, повернення до совкової філософії "государство мнє обязано" й привело до такої деградації і оскотиніння суспільства.
З іншого боку, саме така деградація і оскотиніння зробила Зеленського президентом.
Саме халяви вимагали його виборці.
Саме халяву він їм і пропонував.


Причина друга. Системна
Вірус ненависті. Останні 5 років суспільство живе ненавистю до інших представників суспільства. Зеленський, якому довірилося 3/4 українців, якби він був мудрим президентом, він би цю ненависть або направив в правильне русло (окупаційна армія на нашій землі), або б викорінював цю ненависть, змушуючи людей працювати на благо, творити, створювати.
Але він і його люди й далі породжують, плодять ненависть всередині країни.
Про його особисту ненависть до Порошенка я промовчу, але як можна не зауважувати і дозволяти своїм депутатам породжувати регіональні срачі, зокрема й щодо коронавірусу?
Ось їх результ.

Знову ж... з іншого боку, якщо б не вірус ненависті, то Зеленський би не став президентом.
Саме через це, через його "вироки", його й обрали.


Причина третя.
Власне брехня самого Зеленського.

Скажіть, а ви довіряєте чуваку, який наобіцяв три міхи, не зробив нічого і на прес-конференції, присвяченій російській атаці по позиціям, (щодо яких він САМ гарантував безпеку, де гусня захопила наші позиції, де є загиблі і поранені) - він розказує про "провокації" і "мір", паралельно роздаючи гарантії вже по коронавірусу?

Причина четверта. Команда ідіотів.
Впевнений, що цього всього би не було, якщо б людей евакуювали тоді, коли їх мали евакуювати, коли евакуйовували своїх громадян інші європейські країни, коли кількість заражених була 4 тисячі (зараз 80 тисяч), тобто, якщо б евакуювали 3-4 тижні тому.
Впевнений, що цього всього би не було, якщо б цей процес провести правильно.
Організували місце тут, швиденько поїхали, забрали, привезли, розмістили. Але це треба було зробити, для цього треба було провести організаційну роботу без піару, але головним був піар.

Впевнений, що цього всього би не було, якщо б ідіоти з команди не розказували про те, що це не вірус, а "маркетинговий хід для продажу масок", не звітували би перед виборцями за захищені території, насміхаючись над жителями інших регіонів, якби не плодили брехню про місце розміщення (нафіга це було?), якби говорили з людьми, зі своїми виборцями, а не наганяли нацгвардію, якби роз'яснювали людям, а не ботами розганяли хйню.

І причина п'ята. Володимир Зеленський.
Чувак, ти обісрався. В усьому.
Ти аж ніяк не лідер нації, ніхто не почувається в безпеці за твоєю спиною.
Вибачся і йди, забравши з собою всіх тих, кого ти привів.

М.Лемберг
мшф gorlis_gorsky
https://gorlis-gorsky.livejournal.com/2974340.html
Tags: Зеленский/Слуга Народа, а я ведь говорил, виздобули
Subscribe

Recent Posts from This Community

 • Вакцинотивизм или зачем лечить сепаров

  Давно тут не было флейма. Подумал плеснуть солёной воды на свежую рану. Причиной стала на редкость мерзкая статья, которую зачем-то репостнул Игорь.…

 • * * *

  1. Україна – друга в Європі за добовою смертністю від коронавірусу 2. Епідемія ковід: в Україні знову більше 23 тисяч заражень за добу 3.…

 • Ансамбль александрова десь заплакав зі дна Чорного моря

  "Молдова просить певний обсяг газу на такий складний період. Ми вважаємо, що можемо дозволити це зробити. І ми кажемо, що цей газ буде постачатися…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments