Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Сон розуму народжує чудовиськ.

serjio_pereira тут
Тобто нарід боїться чогось незнайомого та страшного. Але той самий народ не побоявся віддати голос на президентських виборах за клоуна, гравця хером на роялі. А чому так?[Spoiler (click to open)]Ну хай ще раз побачить, що їх любі зележопики не в змозі по людські зробити, бодай щось. Десятки країн евакували з Китаю своїх громадян, але ще нігде та ніхто не влаштовував з цього циркову виставу з бронетехнікою.
Навіть росіяни над якими ми сміялися з їх парашами на літаку. Навіть вони виявились менш дурнішими, ніж ці жабенята.


Іван Примаченко, співзасновник освітніх курсів Prometheus пише в ФБ
Сон розуму народжує чудовиськ. Вакханалія навколо евакуації українців з Уханя демонструє справжню глибину освітньої кризи в країні.[Spoiler (click to open)]Але чи справді ми щиро здивовані тим, що відбувається, якщо:

Частина населення не вірить у вакцинацію, зате вірить в те, що перехворів на кір отримаєш пожиттєвий імунітет від раку.

Лікує нежить антибіотиками, які "прописує" собі сама, не розуміючи, що антибіотики не вбивають вірус. Дивиться на телебаченні шоу екстрасенсів, "лікується" гомеопатією і фуфломіцинами, а до науки ставиться як до різновиду нумерології.

Не хоче мислити критично, проаналізувати елементарну статистику і зрозуміти, що на даний момент звичайний грип є більшою загрозою для життя українців, ніж новий коронавірус. Тим більше, від цієї загрози є ефективний захист.

Настільки зневажає і не розуміє потреби в спроможних державних інституціях, що коли наступає час "Ч" просто не вірить, що держава здатна перевезти сотню людей з аеропорту в лікарню і ефективно утримувати їх там в карантині два тижні. І підіймає бунт.

Не володіє медіаграмотністю, щоб спокійно ставитися до страшилок про коронавірус, якими купа ЗМІ накачувала громадян останній місяць.

Тому не варто дивуватися.
Варто лікувати українську освіту. Критичне мислення і медіаграмотність, базова біологія і математика, основи держави і права, розвиток емпатії і науковий метод. Ліки давно відомі. Залишилося почати приймати їх у суворій відповідності до рекомендацій лікаря.

Tags: Зеленский/Слуга Народа, Україна, думка, нарід
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments