Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Нова кремлівська стратегія

Війна в Україні, яку прийнято називати «гібридною» вже давно еволюціонувала у нову площину - інформаційно-політичну.

Головним же її фактором стало створення необхідних передумов для поступової, але невідворотньої капітуляції нашої держави.
Зміна Суркова на Козака в Кремлі лише показала те, що рф модернізувала свій план поглинання України, і ні в якому разі не збирається відступати від своєї мети.

Для цього ФСБ та ГРУ почали активно використовувати те, що прийнято називати «агенти впливу», простіше кажучи - агентуру. Яку вона плекала і берегла останніх 5 років.

І віднедавна, Кремль отримав повноцінну та реально значну перевагу саме на цьому фронті.

Давайте я спробую вам пояснити.[Spoiler (click to open)]

В певних колах уже прямим текстом говорять, що у нас сталась ситуація, коли очільником Офісу Президента України стала людина, яка не співпрацює з спецслужбами РФ, а Є САМА ПОВНОЦІННОЮ АГЕНТУРОЮ.

Для підкріплення своєї тези, я просто наведу цитату Дмитра Козака, щодо Єрмака: «У нас с ним давний опыт взаимодействия»...

Розвиток цієї агентурної ланки в Україні вже набув небувалих масштабів.
Реальність говорить сама за себе - абсолютно всі губернатори, окрім 3-4 регіонів, є протеже чи безпосередньо керуються Єрмаком.

Контррозвідка СБУ знаходиться повністю під його як і контролем і підпорядкуванням.
Задача Баканова - просто сидіти на своєму місці і нічого не робити. Цим і пояснюється його абсолютна імпотентність у війні з МВС та СБУ, яка зараз знаходиться в активній фазі.
Його задача просто пригальмувати роботу служби та вивести її на нікчемний рівень.

І тези, які він відкрито проголошує на нарадах, говорять самі за себе:
1. Росія звичайно «ворог», але потрібно приділити більше уваги американцям та европейцям, які за минулої влади набули впливу в Україні, тому по ним попрацювати варто активніше, навіть у збиток роботи проти держави-агресора.

2. «Наші західні партнери хочуть не реформування СБУ, вони що хочуть знищити економічні департаменти, а з ними всю службу безпеки».

3. Нам потрібно посилити свій вплив на активістів, що виступають проти влади.

4. «Реформа» СБУ буде, але на папері для замилювання очей. Не переживайте.

Єрмак активно використовує психологічні підходи впливу на Зе, і це дає свої плоди. Психологічний портрет Зе та методики обробки даного організму у нього вже давно прописані реальними фахівцями з СВР РФ.

Задача ж Росії створити для себе відповідний анклав на Донбасі, щоб повністю повернути Україну в свою сферу впливу та контролю.

Механізм вже придуманий та реалізується на ваших очах. Строки реалізації також чітко визначені - до початку майбутніх виборів у США.

Ще в грудні пан Єрмак сказав, що вибори на окупованих територіях будуть проводитись за допомогою людей, які «мають в ОРДЛО авторитет та не проживають там». Вже достовірно відомо, що такими «авторитетами» будуть від ДНР колишній очільник часів Януковича - Захарченко, а від ЛНР - колишній прем’єр Азаров. Люди, які повністю відповідають «вимогам», що озвучив Єрмак і які є звичайнісінькими показовими маріонетками Кремля.

Це входить в концепцію, яку було озвучено та відповідає українському законодавству. Більш того, будуть створені умови для псевдо «контролю за кордоном», оскільки легалізація бойовиків у рамках законів України зробить цих покидьків реальними псевдо прикордонниками - у них є паспорти громадян України, а закони під них вже пишуться та оновлюються.

Щодо виведення «іноземних військ з України» все теж доволі просто - терористи також будуть мати наші паспорти, якщо ще досі не мають. А от питання того, що під цим соусом з нашої території можуть просто видворити іноземних інструкторів, які навчають наші ЗСУ, ДПСУ, НГУ та інші військові формування, є відкритим.

А на місцевих виборах восени буде відпрацьовано механізм, який буде використано на майбутніх чи дострокових виборах парламенту. Росія не просто так завозить купу своїх громадян на Донбас та паралельно роздає свої паспорти.
З нічого з’являться додаткових пару мільйонів «громадян України», які по команді проголосують за потрібну Москві партію.

Створення передумов дострокових виборів реальне, оскільки більшість формується з однієї фракції парламенту, яка в свою чергу вже тріщить по швам. Групи депутатів, лояльних до Коломойського, по команді напишуть звернення про вихід, а далі підтягнуться і Єрмаковські та інші консерви.

Я чудово пам’ятаю де і при яких обставинах було сказано фразу про «найвеличнішого лідера світу». Але саме там вперше було представлено і одного старого ватного клоуна - Сивохо. І просував та представляв його саме Єрмак. А тепер уважно прослідкуйте за тезами, які він несе в народ, а потім подумайте, навіщо він це робить.

Особливо цікаво це виглядало після вчорашніх подій на фронті, коли Сивохо вирішив просто перенести відкриття своєї псевдоплатформи «примирення та діалогу», а на цьому фоні найпотужніші бої з 2018 року Зе називає просто - «провокацією», і більшу частину свого виступу присвячує коронавірусу.

А далі сценарій буде розвиватись більш активно. Після виборів за сценарієм в парламенті з’являється проросійська більшість і починаються вже невідворотні процеси.

Проросійська більшість з’явиться за рахунок реінкарнації партії регіонів, а ще дадуть плоди тактики розгону та фінансування існуючих проєктів на зразок «Українського вибору», «ОПЗЖ», партії Шарія, та нові політичні проєкти, які з’являться перед самими виборами.

За моєю інформацією вже йде і підготовка нового майбутнього прем’єра, який очолить проросійський уряд. Зараз це маловідома людина, яка вже знаходиться в українській політиці і нічим не вирізняється. Але повірте, відсидка для галочки зараз, у майбутньому перетвориться на «молодий та дуже досвідчений очільник уряду».
Придивіться дуже уважно до другої десятки ОПЗЖ.

У випадку можливої народної революції, легалізовані підрозділи бойовиків у вигляді органів правопорядку поїдуть як озброєна тітушня «встановлювати порядок» в братніх областях - і сценарій створення новоросії таким чином буде реалізовано.
Але задача Москви не кусок України, а вона вся.

Тому спочатку почнеться масова зачистка всіх незгодних, методами та практиками, які вже ідеально відточені на Росії: липові справи, посадки, викрадення та вбивства, залякування, терор.

І до цього в них в руках вже є багато необхідних важелів - ручні судді портнова, ДБР яке працює по наказу зверху, та політична складова, яка це усе кришує.

Доречі, майбутні бонуси для виконавців вже були визначені в Москві на одній з зустрічей, що мала місце на початку цього року. Це - ринок газу, який буде рівноцінно поділений між трьома гравцями: Медведчуком, Бойком та ... Єрмаком.

Все, що нам зараз показують у вигляді змін при владі - це паралельна реальність.

Дійсність полягає в тому, що сценарій, який був задуманий в Кремлі новим «куратором по Україні» Козаком, почав уже свою реалізацію. Причому настільки, що його масштабність вражає більшість критично мислячих аналітиків.

В кінці ми отримаємо те, що декларує теперішня влада - мир.
Але це буде руSSкій мір, і він буде по всій Україні...

Тому просто Думай. те

Спікер партії з питань інформаційної безпеки Mykhailo Makaruk
Демократична Сокира
мшф emiliozk

Tags: Зеленский/Слуга Народа, Україна, ні реваншу Путіна-Зеленського, реванш
Subscribe

 • Титул і Зміст

  Дивлюся «компромат» на кандидата в мери від блоку Світличної Ігоря Черняка: https://www.chesno.org/politician/23935/ Виявляється, він є депутатом…

 • Уровень - Бог!

  Как он отмазался, а?

 • Зелестыд

  Извините, вопрос лингвистический. Но сначала речь об универсальном явлении, которое присуще очень многим людям. О чувстве стыда за другого. Мы знаем…

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments