dagrael (dagrael) wrote in bitter_onion,
dagrael
dagrael
bitter_onion

Примирення та єдність! Пора кончать ету вайну!..

Я чудово розумію, що для більшості депутатів у ВР України саме поняття поваги до захисників України, Небесної сотні тощо - це пустий звук. Тому вони лише імітують цю повагу.
Але є серед них і ті, хто вже облишив прикидатися патріотом. А навіщо? Все одно ця шваль (це ми з вами) нічого не зможе вдіяти проти!
Тож навіщо намагатися щось зобразити?..

У Верховній Раді 19 лютого 2020 року депутати "вшановували" пам’ять загиблих учасників Революції гідності хвилиною мовчання. Не встав народний депутат Максим Бужанський зі «Слуг народу».
Ще заради цього бидла вставати, подумав він, і залишився сидіти.Але ница й ляклива тваринка не має сміливості публічно заявити про свою позицію - буде ж резонанс, з партії викинуть, годівниці позбавлять...
Тож коли з*явилися дописи щодо його ганебної поведінки, він вчинив у найкращому кацапському (а тепер і "зеленому") стилі - почав брехати й викручуватись. Так само тупо, як і всі вони, і так само при цьому промовився під час своїх виправдовувань про набагато більше, аніж хотів.

Ось як він пояснив у коментарі "Радіо Свобода" свій вчинок:
"Я бачив кілька дописів, вони абсолютно брехливі, я поясню чому. На сьогоднішнє відео накладені учорашні слова Стефанчука. Вчора віцеспікер парламенту виступив і запропонував вшанувати пам’ять всіх загиблих на Майдані. Я встав разом з усіма, звісно. Я сумую за всіма загиблими. Сьогодні віцеспікер від БЮТ запропонувала вшанувати пам’ять однієї частини загиблих. Я категорично проти такого підходу" (М.Бужанський)

Але навіть з такими виправдовуваннями ви, пане Бужанський, як і уся зелена наволоч виглядаєте огидно. Ось дивіться, у чому справа.
Бужанський стверджує, що вшанувати память загиблих на Майдані у ВР пропонували ДВІЧІ - 18.02 (пропозиція Стефанчука) та 19.02 (пропозиція Кондратюк). Перший раз запропонували щодо усіх, тому він встав. Тому що "не будем делить", "какая разница", вшановувати треба всіх - і загиблих, і їх убивць, беркутівців.
Другий раз начебто запропонували вшанувати память виключно героїв Небесної сотні. А отут пан Бужанський вже проти! Вшановувати треба всіх! Тому він начебто й принципово залишився сидіти.

Мерзенність відмовок Бужанського полягає у тому, що коли людині пропонують вшанувати память когось достойного, то не існує при цьому такого виправдовування своїй відмові як "не буду, бо треба вшанувати усіх!" Ти або шануєш конкретно запропоновану персону, або ні, і демонструєш своє відношення саме до неї. А не так - "я погоджусь пом'янути діда Петра, якщо при цьому помянуть і діда Тарса!.." Це - маячня. Крапка.

Але подивіться трохи глибше.
Бужанський пропонує вшановувати УСІХ загиблих, тобто, й беркутівців. Тих, хто вбивав цю саму Небесну сотню. ЧУДОВО!
ЩО ДАЛІ???

Давайте вшановувати й память гітлерівських загарбників!
А з огляду на події сьогодення - й усю російсько-колабораційну наволоч, що вбивала наших хлопців та дівчат на Донбасі! Адже за цією чудовою логікою пана Бужанського сумувати треба за усіма, треба вшановувати память усіх загиблих!
А живим сепарам роздати ордени й медалі, адже нагородження відзнакою - це також акт вшанування, must be!

Моя уява малює шикарні картини.
Марші примирення та єдності. У одній колоні - військовик та якийсь мутний тіпок у "горці", у обох на грудях ордени Богдана Хмельницького.
- Ти за що отримав?
- Я - за оборону Дебальцева...
- А я - за наступ на Дебальцево!

Бо примирення ж, єдність! Ондо ми вже й беркутівців видаємо, а скоро вони взагалі героями стануть, ще й судитимуться за компенсації "страждань"!


Йой, перепрошую, а що, я вже говорю словами офіційної риторики "зеленої" влади?Ну, бачте, як я все чудово розумію!

Так має бути, еге ж, Бужанський, мразота ти зелена?..

Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments