luk_aa (luk_aa) wrote in bitter_onion,
luk_aa
luk_aa
bitter_onion

З наближенням дати судового слухання у справі MH17 у Нідерландах зростає активність проросійських гр

Рівень російського впливу на внутрішні справи королівства Нідерланди дозволяє Da Vinci Analytic Group робити висновки про існування значних загроз суверенітету держави та каналів впливу як на громадську думку, так і на політичні рішення. Дослідження аналітичної групи Укрінформ наводить повністю.
Російська Федерація створила в Європі мережу з організацій та агентів впливу для дискредитації висновків Спільної команди з розслідування (JIT) загибелі літаку Boeing компанії Malaysian Airlines рейсом MH-17 з Амстердаму в Куала-Лумпур в червні 2014 року.
Розслідування JIT встановило, що літак був збитий зенітно-ракетним комплексом «Бук», що був доставлений з 53-ої бригади ППО ЗС РФ на територію під контролем проросійських сил на Донбасі. На березень 2020 року призначено початок судового процесу по справі МН17, під час якого будуть оприлюднені звинувачені та свідки.
Кремль намагається фальсифікувати докази, дискредитувати висновки міжнародного розслідування, щоб уникнути відповідальності за збиття цивільного літака. Основна тактика Кремля полягає в тому, щоб поставити під сумнів докази, що зібрані JIT, та сфабрикувати альтернативні версії з перекладанням відповідальності, зокрема, на Україну.
Для цього наприкінці жовтня в Нідерландах запланований показ документального фільму “MH-17, Call for Justice” (“MH17, Заклик до правосуддя”).
Його продюсером стала громадянка Російської Федерації Яна Олександрівна Єрлашова, екс кореспондент пропагандистського телеканалу Russia Today, що неодноразово був звинувачений в участі у дезінформаційних кампаніях та акціях впливу в США, Європі та на Близькому Сході. Останні кілька років Єрлашова працює в RT Documentary – підрозділі RT, що виробляє пропагандистські документальні фільми.
Статья полностью

Tags: mh17, Россия, пропаганда
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment