luk_aa (luk_aa) wrote in bitter_onion,
luk_aa
luk_aa
bitter_onion

Смари бульбобандера какой!!!

11 лютого мінчанин Арамаїс Міракʼян зайшов до фірмового магазину «Комунарка» на вулиці Червоній випити чаю. Замовив по-білоруськи, на що несподівано отримав від касирки пропозицію говорити по-російськи, бо «у нас дві державні мови». На зауваження Мірак’яна, що він говорить «не по-китайськи, і не по-чеськи, а однією із державних мов», касирка пригрозила, що викличе охорону. Конфлікт вдалося вирішити за допомогою адміністратора, молодої дівчини, яка звернулася до відвідувача білоруською і дуже просила не писати скаргу.
член Ради федерації Росії сенатор Ігор Морозов ністерпел за російську мову
«Поява негативних процесів щодо російської мови, нехай навіть на побутовому рівні, це нове явище, повз яке керівництво Білорусі не повинно проходити, – заявив Морозов в розмові з виданням «Взгляд». – Його треба жорстко контролювати владі, в тому числі і на законодавчому рівні».
Нещодавно Міракʼян знову відвідав кафе, де йому погрожували охоронцями.
«Зараз мене обслуговували по-білоруськи. Касир ретельно підбирала білоруські слова, щоб не помилитися, запитала, було смачно, тому я залишився повністю задоволений обслуговуванням»
Трохи жабок.
Як на мене - найкраща!!!

Tags: ажтрисёт, вата, узкий мир
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments

Bestpyton

February 18 2020, 12:39:50 UTC 1 year ago

 • New comment
Любить какую либо Родину, кроме России, говорить на каком то родном языке, кроме русского, есть жуткий нацизм, фашизм и геноцид русского народа.