dagrael (dagrael) wrote in bitter_onion,
dagrael
dagrael
bitter_onion

Знищення українців як нації триває

Перестати стріляти чомусь не спрацювало так, як обіцяла Шмаркля, от халепа...
Зате спрацювало приховане "прискорити знищення вояків". Тільки-но завершився 4-годинний запеклий бій під Золотим, у якому було вбито одного українського бійця, поранено чотирьох... а тим часом наші "нарідні слуги" послідовно і поетапно продовжують знищувати Україну.

Тепер вони взялися ще й за нашу новітню історію, воєнну.

Ви, можливо, й не повірите, якщо я скажу вам, що предметно у ЗС України займалася історією АТО (а потім - ООС) лише одна установа - Науково-дослідний центр воєнної історії при НУОУ імені І. Черняховського. Важливість її діяльності є безсумнівною. Саме вона вела опис цих подій, узагальнювала дані, так важко добуті...
Чому я кажу про неї у минулому часі? Бо суперовою "зеленою" командою у МО України (вважай, що "Слугами народу") прийнято рішення цю установу... скоротити!
Вітаю, панове-браття!

Не потрібна вона.
Не потрібно зеленим, щоб українці знали історію цієї війни.
Треба її позбавлятися, її треба забувати, це очевидно. Але кому саме це треба, панове? Задайте собі це питання, поряд із тими, що неодноразово вже задавалися раніше.

Гебельс казав: "Відбери у народа історію - і через покоління він перетвориться на натовп, а ще через покоління ним можна буде керувати як стадом". Вочевидь, приціл взято вірний - на покоління молодих українців, які очікувано починають демонструвати паростки національної свідомості. І яких з огляду на це треба виростити "Іванамі, родства не помнящімі", типовими малоросами.

Нада проста перистать стрилять!
Нада заканчивать эту вайну! Нада забывать ее!
Нада мириться!..

На завершення ще раз процитую "Соціалістичний вісник", статтю з якого за 1953 рік кацапи нещодавно намагалися видати за "розсекречені матеріали ЦРУ щодо Бандери":
На самом деле, именно сторонникам свободной Украины, стереть вычеркнуть из истории своего движения этот позорный гитлеровско-фашистский инцидент, который ничего, кроме горя и стыда, Украине не принес.

І ось тепер нам знову, як і 70 років тому, "турботливо допомагають" забути та викреслити з історії новий "ганебний фашистський інцидент", який - що за несподіваний збіг у риториці! - знову нічого не приніс Україні, окрім "горя й сорому".
"Зелені" допомагають.

Совпадение? НЕ ДУМАЮ!

Tags: Зеленский/Слуга Народа, украинско-московские войны
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 29 comments