Віктор Станіславович (zakusilov) wrote in bitter_onion,
Віктор Станіславович
zakusilov
bitter_onion

Іспит на існування громадян, яким є разніца, триває

Іспит на існування громадян, яким є разніца, триває

Той, хто пропонує спільне патрулювання ЗСУ і окупаційного контингенту - є державним зрадником. Це особа, яка не просто легалізує убивць, на чиєму рахунку тисячі вбитих і поранених ЗАХИСНИКІВ... Вона бере безпосередню участь у знищенні української ДЕРЖАВНОСТІ. Така особа не має жодного морального права називатися президентом країни. В України немає президента. Є узурпатор.

І так - кожен, хто причетний до цієї влади, розділяє відповідальність за нищення державності. І коли вони не вдчуватимуть презирства з боку Громадян, то отримають мовчазну підтримку їхніх дій.

У мізку Зеленського війна завершилася

До 100-річчя знищення УНР (18.03.1921) лишився рік. Чи впорається Путін, чи знищить українську державність вдруге, ще й в круглу дату? Відповідь собі має дати кожен.

Іспит на існування громадян, яким є разніца, триває.

Віталій Гайдукевич


Зеленский на полном серьезе предложил рассмотреть идею совместного патрулирования, ага. Силами ВСУ, ОБСЕ и сепарами. Вместе весело шагать...
То есть, ни о каком разоружении уже и речь не идет.
То есть, ни о каком едином государстве Украина он уже не вспоминает.
Хочется пожелать каждому ублюдку из состава ВСУ, который весной прошлого года проголосовал за Зеленского, вечно быть в совместном патрулировании с сепарами.

Юрий Бирюков


Поки в Мюнхені Зеленський «тактично думає» про миротворчість і як «спільний контроль з російськими бойовиками над кордоном» дасть йому додаткові голоси на місцевих виборах, в Азовському морі ФСБ затримало чотирьох українських рибалок і судно.

Вважати Зеленського дурником – величезна, фатальна помилка

Маємо нових заручників!
Пропоную обміняти їх на Єрмака та Зеленського, і готуватися до миру після перемоги.
А російські сценарії капітуляції України нехай зеленські залишать для 95 кварталу.

Volodymyr Omelyan


А міністр Пристайко підхопив ідею "спільного патрулювання", я чогось наївно думав, що будуть називати цю пропозицію головнокомандуючого "вирваною з контексту".
Отже, українська влада на весь світ визнає законними підрозділи ОРДЛО і публічно пропонує шукати варіанти їхнього воз'єднання з українською армією.
Ну, так війну можна було ще в 2014 закінчувати, з нардепами Моторолою та Гіві від партнерів по "патрулюванню". Але ще не пізно. Назрадойо&или?

Зелена влада на весь світ визнає законними підрозділи ОРДЛО

Историки рассказывают, что Рейган регулярно втихаря летал на тех же самолетах, что и руководители КГБ...

Валерій Прозапас

ПОПУЛЯРНЕ

Subscribe

promo bitter_onion Березень 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments