Лікарів поставили перед страшним вибором постраждають всі

У Харкові медиків зобов'язують підписати заяву, згідно з якою вони добровільно погоджуються на те, щоб їм змінили умови праці та оплати. При цьому, як відзначають самі лікарі, "не в кращу сторону". Про це стало відомо з повідомлень обурених медпрацівників, які вони розміщують у соцмережі Facebook.

Зокрема, за словами харківського анестезіолога Максима Федака, тих, хто не підпише угоду і не погодиться працювати за "мінімалку", чекає автоматичне звільнення.

"В державі немає грошей для забезпечення охорони здоров'я, зате вистачає на годування монстра НСЗУ, утримання дармоїдів у МОЗ, міськ - і облздраввідділах, радників міського та обласного начальства. Українських медпрацівників прийме Європа, а пацієнтів – українська земля, на кладовищах", - відзначає автор посту.

Скрін, Facebook Максима Федака
Скрін, Facebook Максима Федака

Скрін, Facebook Максима Федака.

Скрін, Facebook Максима Федака
Скрін, Facebook Максима Федака

Скрін, Facebook Максима Федака

Скрін, Facebook Максима Федака

В коментарях до посту медики зізнаються, що їм теж роздали такі заяви.

«Так. Це жахливо. Моя знайома працює в псих. лікарні, у відділенні з 1 квітня звільняють 30 співробітників. Багатьом залишилося до пенсії 2-3 роки - люди в паніці... Заяви написані і підписані. Ось така реформа. А тим, хто залишається - урізали ставки», - пише одна з користувачок.

«У мене і дружини така х*йня вже 2 тижні лежить. Ми нічого не підписали і ні х*ра не збираємося писати. Боремося і будемо воювати!», - додає інший харків'янин.

На сторінці ще одного харківського медика Ірини Багалій опублікований знімок документа, яким їй запропоновано погодитися на зміни умов праці. Зміни повинні вступити в силу з 1 квітня 2020 року.

"У нашій дурці, як і у всіх лікарнях Харкова, роздають листи щастя. Я це підписувати не збираюся, звичайно. Тому що, якщо наша шановна адміністрація установи за підказками НСЗУ змінює умови праці та оплати, вони повинні зосередитися і таки набратися сміливості сказати, як же змінюють. Щоб потім не з'ясувалося, що ми погодилися працювати в режимі 24/7 за половину мінімальної зарплати. Загалом, папірець не вартий туалетного паперу", - впевнена вона.

Скрін, Facebook Ірини Багалій
Скрін, Facebook Ірини Багалій

Скрін, Facebook Ірини Багалій

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded