Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Там наша земля але не наші люди

Продовження ранкової теми "А если завтра мир?"...

Лежить спустошена земля
Начинена бетоном і отрутой
І невідомо звідкіля
Прийшли й живуть на ній манкурти
Живуть немов останній раз
Немов дітей у них немає
Усе спожити хочуть враз
І звичай предків не сприймають.
Просякла нафтою земля
Вже не відродиться живою
Не побіжить струмок здаля,
Не задзвенить живой водою.
Здорові діти не зростуть
Не забринить світанок ранній
Сніги біленькі не впадуть
Лікарні будуть лиш нагальні.

Молода місцева поетеса

Путін намагається повернути в Україну окупований Донбас. Скоро без жодних умов. Це троянський кінь окупантів. Україна повинна опиратися бажанню ворога. Очікувати від нього користі для нас дуже легковажно, а великі неприємності обов’язково будуть. Війна не закінчиться, а перейде із зовнішньої у внутрішню.

В МВС уточнили, що  більш ніж 136 тисяч мешканців ОРДЛО і 60 тисяч інших районів Донецької та Луганської областей отримали громадянство РФ.

Хочу попередити моїх критиків – мовляв тебе ця проблема не зачепила. Ще й як зачепила. На початку агресії Московії мої діти виїхали з Донецька. Вони втратили житло – дві квартири і майно. З того часу вони були змушені починати все з початку. І все ж таки я особисто проти повернення окупованої частини Донбасу в Україну.

За ці роки окуповану територію покинули близько 1,5 млн. проукраїнські налаштованих громадян. Здебільшого вони вже інтегрувалися в місцеві громади, котрі їх прийняли, і повертатися назад не мають наміру.

Занадто багато зіпсували окупанти у захоплених землях. Війна на сході України фактично заморожена. Вона нікуди не дінеться ще багато років.

За допомогою московських окупантів бидло захопило владу. Воно п’є горілку та пиво грає на автоматах і не цурається наркотиків. За словами почесного професора Гарварду, Берклі і Прінстону, філософа Ганни Арендт, це «обурення масової людини всім, чого вона не може зрозуміти».

Що ж буде, якщо ці землі повернуться в Україну? Зброя, криміналітет, вбивці та ґвалтівники прийдуть в хату до кожного. СНІД, туберкульоз, сифіліс та наркоманія прийдуть до наших дітей. Прийдуть і ті, хто галасував «Путин введи войска». Адже, невігластво завжди агресивне. Вороняча слобідка, в якій живуть мешканці окупованих територій, диктує свої норми поведінки.

Коли Московія виведе окупаційні війська з Донбасу, там залишиться безліч людей, яких навчили ненавидіти Україну, українську армію, українську символіку, український гімн, українську мову.  Там залишаться, їхні родини. Там ростуть діти. Вони пам’ятатимуть, що українець вбив чи поранив батька.

В Україні зарплати та пенсії підуть на відновлення зруйнованого Донбасу. Величезну купу проблем та мільярдні витрати ми знімемо з Московії і повісимо на себе. Україна отримає в своє розпорядження майже повністю зруйновану, розорену і заміновану територію, звідки вивезені промислові підприємства. Будуть підірвані інфраструктурні об’єкти, при відступі російських військ. Згадаємо у якому стані Московія колись залишила частину земель, зайнятих чорноморським флотом. В окупації зараз живуть злиденні, убогі та озлоблені люди, які нічого не розуміють і всіх ненавидять, а місцеві лідери підтримують федералізацію. Їм кортить стати «удільними князями». Чи зрозуміють українці, що федералізація – засіб зміцнення паразитичного шару бюрократів. Повернення Донбасу стане тригером, який включить знищення України.

Нині за найскромнішими підрахунками в двох окупаційних корпусах «служить» приблизно 35 тисяч місцевих жителів. Зрозуміло, що це досить неоднорідна маса: хтось щиро вірить у виняткову роль Донбасу, деякі – Путіну, інших – штовхнула на службу економічна ситуація і необхідність годувати родину. Як би там не було, але роззброювати їх доведеться саме нам.

В ОРДЛО зараз жахлива екологічна ситуація. Мова йде про техногенну катастрофу, наслідки якої буду позначатися в найближчі сто – двісті років. Ґрунт під закритими вугільними шахтами наче швейцарський сир з величезними до кілометра дірами, які постійно заповнюються водою. Раніше, коли пласт вироблявся, і шахта закривалася, продовжувала працювати система відкачування води. Ця вода несе в собі колосальну кількість важких металів, радон, свинець, ртуть, сурму. Ця гидота забруднює верхні шари ґрунту.

З початком війни відкачка води з шахт практично припинилася, і вода піднялася наверх. Це дуже небезпечно. Навіть в минулі роки будівлі в Донецьку іноді йшли під землю, і новозбудовані будинки в центрі міста скріплювали металевими куточками. На Донбасі терикони займають величезні простори –це отруйні насипи, десятки років виділяє шкідливі гази, а під ними – порожнечі.

Серед іншого, в місті кілька ядерних могильників. В них демонтоване устаткування зі збагачення урану, яке свого часу «запакували» в величезні бетоновані контейнери і для надійності зверху залили бетоном. Ідіоти, які зараз правлять в Донецьку, поблизу влаштували свої склади боєприпасів. Дебіли вважають, що це дуже зручно, є пакгаузи, під’їзні шляхи та інші зручності. Декілька разів там вже рвонуло. Фахівці запевняють, що порушена цілісність, як мінімум двох ядерних могильників. Але про це мовчать і не кажуть про ситуацію на шахті «Юнком» під Донецьком, де був проведений один з перших підземних ядерних вибухів в Європі. На глибині утворилося склоподібне тіло, звідти регулярно відкачували воду, але викачка закінчилася в 2014 році. А зараз там величезне підземне радіоактивне озеро, яке загрожує і Азовському морю.

Під Донецьком є підземні сховища хлору і фосфору, з якими потрібно щось робити. На цьому тлі міни, якими всіяна земля Донбасу, не здаються головною бідою.

Територія Донбасу стає просто непридатною для життя. Але Московія прагне не ОРДЛО повернути до України, а Україну до ОРДЛО.

Звісно, повернення окупованих територій Донецької і Луганської областей можливе не раніше ніж через 30 років. Коли наша країна досягне вражаючих успіхів в економіці, матиме потужні збройні сили, а Московія розпадеться. І тоді справжня реінтеграція стане цілком робочим реалістичним варіантом і вийде на порядок денний. Але поки цей час не настав, українцям варто пам’ятати, що іноді менше – це краще, ніж більше.

Нам конче потрібно зберегти українську Україну. 2020-й буде вирішальним. Ми, або вони. Україна чи Малоросія. Західний вільний світ або «русскій мір».

ПреЗЕдент в інтерв’ю ізраїльським ЗМІ заявив, що Україна має намір повернути всі свої тимчасово окуповані території: на Донбасі і в Криму.

Вам це потрібно, українці?

Yaroslav
defence-line.org

Tags: ДНР/ЛНР, Хуйло, на подумать, інформація для роздумів
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments
Типовий зразок кацапської пропаганди. Щоправда, направленої не на мешканців "материкової" України, а саме на окупованих. На подібних взірцях їм доводять, що вони не є українцями, що інші українці їх такими не вважають, що їх в Україні зневажають й ненавидять тощо. Словом, роблять "народ Донбасу".

Направду усі аргументи автора хибні.

1. Хуйло не прагне повернути в Україну окуповану частину Донбасу. Він лише декларує такі наміри, натомість бажаючи протилежного: приєднати решту України до ОРДЛО.
2. Власники російських паспортів не ж проблемою, навпаки, чим їх більше, тим краще. Бо кожного з них можна цілком законно депортувати з території України, як нелегального імігранта. Досить лише прийняти невеличку зміну до законодавства, що визнавала би добровільне набуття іноземного громадянства актом відмови від українського.
3. Бидло, що захопило владу – кремлівська брехня. Направду її захопили російські окупаційні війська. Думок місцевих ніхто не питав. Явище колаборації неминуче виникає за будь-якої війни, і зазвичай по її закінченні постає проблема пошуку та покарання колаборантів. Але й тут окупанти полегшили її розв'язання, примусово паспортизуючи таких. Отже, переважна більшість їх втече на нову батьківщину, а решта спробує загубитися в Україні. Можливо, якась невелика частка геть дурних і почне, як стверджує автор, займатися криміналом – тим легше буде їх по затриманню судити за сукупністю злочинів. Ті, в кого є хоча б яка клепка, навпаки, все життя боятимуться потрапити до поля зору правоохоронців. Натомість, поточна ситуація, коли гастролери наїздять на контрольовану територію для скоєння злочинів, а потім переховуються не непідконтрольній, буде виключена. Пересічні ж, що за версією кацапських пропагандонів ненавидять Україну й усе українське, в реальному житті більш за все ненавидять саме тих упирів, які їх грабують, кидають до нападвалів, та змушують жити в напівголоді та страху. Так, довіри до України в багатьох з них немає, завдяки окупаційному зомбоящику, що повсякчас твердить, ніби батьківщина їх кинула. Коли ж остання ділом доведе, що то брехня, коли замість зомбоскринь повернеться звичайне ТБ, коли буде ліквідовано інформблокаду, їхні погляди зміняться за лічені місяці. Доведено досвідом звільнених н/п та ВПО.
4. Витрачати гроші на відновлення ТОТ не конче потрібно. Бо, по-перше, не так вже багато лишилося тут чого відновлювати. А по-друге, можна й зачекати, коли відповідні міжнародні суди зобов'яжуть країну-окупанта до виплати компенсацій. А от екологічні проблеми вирішувати треба й якнайскоріше. І кошти на це радо виділять міжнародні організації, від ООН до всіляких "зелених". Тільки імбецил може сподіватися, що підземні води, чи ж отруєне повітря злякаються перетинати лінію розмежування без документів, і залишаться довіку в межах окупованих територій. Відкачувати води з шахт доведеться все одно, але робити це на кожній окремо набагато простіше й дешевше, ніж намагатися висмоктати їх усі лише з тих, що контрольовані нині.
5. Вочевидь, "федералізація" й будь-які інші кремлівські "пропозиції" геть неприйнятні. Зрозуміло також, що й мимохідь вигнати окупантів неможливо. Хоча, заздалегідь підготовлений наступ саме зараз, коли Хуйло заклопотане своїм конституційним переворотом та зняттям санкцій, мав би неабиякий шанс на успіх. Та віддати такий наказ нема кому, ще й замість підготовки до наступу, навпаки, вже півроку відводять. То ж не варіант. Треба боротися, перекривати кисень Хуйлостану. Вдаватися до всіх засобів, від дипломатичних і інформаційних до диверсійних. І в будь-якому випадку не сидіти на дупі рівно, ще й цілих 30 років. За такий довгий час окупанти й направду встигнуть виростити покоління манкуртів.

Висновок: КГ/АМ. Навіть не 40/60, а десь 10/90.